Jump to content
IGNORED

Hi-Fi


yolo

Recommended Posts

Ne treba mi bas HiFi, ali mi ipak deluje kao najbolja tema za moje pitanje ...

treba mi nesto da ga mogu spojiti na TV kako bih cuo bolje i jace, a takodje da sa tog uredjaja (ili kombinacije uredjaja) mogu strimovati muziku/podcaste. Idealno da ne moram sa telefona, nego preko appa tog uredjaja ili kako god. 
s obzirom da sam sampion neimanja sluha :( , "napredni" kvalitet zvuka mi nije uopste potreban 

Sto se tice para, dao bih ~ 400e ( ili malo iznad ako ima smiska)

Link to comment

imaju denon i yamaha takve uređaje, može na sniženjima da se uleti u okvir taj predviđeni, a zvuk zapravo uopšte nije rđav.

ako sam te dobro razumeo, pošto mi nije jasan baš ovaj deo sa TV.

Link to comment
13 minutes ago, ToniAdams said:

imaju denon i yamaha takve uređaje, može na sniženjima da se uleti u okvir taj predviđeni, a zvuk zapravo uopšte nije rđav.

ako sam te dobro razumeo, pošto mi nije jasan baš ovaj deo sa TV.

Pretpostavljam i da ako nesto pustim na tv-u ( bio to youtube, radio ili film) moze bolje da zvuci ako ide na neke externe zvucnike / soubdbar/ sta god 

Link to comment

Uzimaj serum na vreme, posle zna da bude kasno, kad žena i deca krenu da se pakuju.

Preporučujem ovu knjigu:

 

https://www.ebay.com/p/102835133

 

Mene to izlečilo od HiFi DIY ludosti koje su mi padale na pamet. Da započnem, rešim se pokupujem delove i materijal i prođi godine sa bacanjjem para na gluposti.

 

Edited by zmanic
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam slušao, ali za te pare vredi sigurno. Trebalo bi poslušati pre kupovine. Mislim da je 150-180€ po stranim sajtovima.

Relatinvo nov uređaj za KP i slične stranice.

Sony polazni ili "konfekcijski" HiFi ume da bude vrlo solidan.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li mi mozete reci nesto o sledecim zvucnicima:

Wharfedale Diamond 10.5

Jamo E-660

Bowers and Wilkins DM 305

 

Kao sto sam vec pominjao ranije gluvac i nezahtevan korisnik. Za filmove i muziku preko kompa i tv-a.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...