Jump to content
IGNORED

Digitalni anđeo-žig zveri


batticuore

Recommended Posts

odlicno, ne zelim da komuniciram s tobom i zato bih te zamolio da me ne (s)pominjes u svojim "analizama".
molba je razmotrena i odbijena. kad opet krenes da brabonjas ka zlo dijete, sledi reakcija.
opet izigravas drvenog advokata. ajd razumem da to cinis ovim elitnim moderatorima i vip clanovima ali mislim da se devojka dobro snalazi na forumu i bez tvoje "zastite".
trtljaj, trtljaj- bog je velik i oprostice ti.
sto se napada tice, u raspravu s vernicima ulazim samo ako primetim da tolerisu netoleranciju a sve pod izgovorom "slobode govora". za mene nije sloboda govora da neko manipulise cinjenicama i izigrava mesiju (mesijanaca imamo na izvoz) samo zato jer je "vernik" i u njegovo se ne dira. prema tome, nemam nista protiv da neko brani "cinjenice" iz biblije sve dok je to u granicama racionalnog (ne kazem da je ono napisano u bibliji potpuna budalastina ali da ima gomilu krajnje problematicnih stavova za modernog coveka, to sigurno).
sto se stavova tice, ti uopste ne znas sta znaci tolerancija, a jos manje sloboda govora. sto ti uopste ne smeta da ih "branis" i isledjujes po forumima. evo, ja cu ukratko da ti objasnim, pa makar to bila i negativna definicija: tolerancija nije kada ti krenes da spopadas nekog ciji ti se stavovi ne svidjaju, ponavljajuci neke mantre koje ni sam ne razumes. a pod slobodu govora spadaju "cinjenice" iz biblije, kao i flying spaghetti monster. i jos mnoge druge stvari koje se ne uklapaju u tvoj pogled na svet. sta ces, tako ti je to. :)
Link to comment
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • batticuore

    56

  • melankolic

    24

  • Buck Naked

    20

  • Dionysos

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunce, na čipu su podaci vlasnika, pa to olakšava mnoge stvari, pre svega vraćanje psa kad se izgubi (nalazač ga odvede kod veta i ovaj sa čipa očita podatke).
to mozda sad, ali ko zna u koje ce svrhe sutra da ga koriste jednom kad se svi naviknemo i uljuljkamo u tu "sigurnost"
Link to comment
molba je razmotrena i odbijena. kad opet krenes da brabonjas ka zlo dijete, sledi reakcija.
znaci, da me ne bi vise stalkovao moram da te citiram? sound's good to me.
trtljaj, trtljaj- bog je velik i oprostice ti.
ne postoji bog.
sto se stavova tice, ti uopste ne znas sta znaci tolerancija, a jos manje sloboda govora. sto ti uopste ne smeta da ih "branis" i isledjujes po forumima. evo, ja cu ukratko da ti objasnim, pa makar to bila i negativna definicija: tolerancija nije kada ti krenes da spopadas nekog ciji ti se stavovi ne svidjaju, ponavljajuci neke mantre koje ni sam ne razumes. a pod slobodu govora spadaju "cinjenice" iz biblije, kao i flying spaghetti monster. i jos mnoge druge stvari koje se ne uklapaju u tvoj pogled na svet. sta ces, tako ti je to. :)
jeste, sloboda govora je i kad ti ludis po forumu (sto najcesce i cinis; ne secam se da sam procitao ijedan tvoj post koji ima bilo kakvog smisla u ozbiljnijoj forumskoj prepisci) pa se to tolerise jer te ljudi smatraju za forumsku ludu pa je to tak' simpatićno, jel tako? pa zasto onda ogranicavate i ostalim ludacima tu slobodu? ne vidim zasto si ti racionalniji od npr. rame?evo gledaj u sta se pretvorilo ono ludjenje na rusija vs. gruzija. ko god ima neku ideju od koje bolesti pati sakashvili, na koji nacin ce skoncati, svaku tu ideju elitna moderacija na polikiti jos zacini svojim sumanutostima.a tebi potvrdjivati toleranciju je k'o magarca spremati za olimpijadu.
Link to comment
ne postoji bog.
to sam i ja pre mislio. al sam onda video tebe i shvatio da mora da postoji neka visa sila kojoj je dosadno pa iz zajebancije pravi takve ko sto si ti. pa ih salje na zemlju i posmatra ih i smeje se.
jeste, sloboda govora je i kad ti ludis po forumu (sto najcesce i cinis; ne secam se da sam procitao ijedan tvoj post koji ima bilo kakvog smisla u ozbiljnijoj forumskoj prepisci) pa se to tolerise jer te ljudi smatraju za forumsku ludu pa je to tak' simpatićno, jel tako? pa zasto onda ogranicavate i ostalim ludacima tu slobodu? ne vidim zasto si ti racionalniji od npr. rame?evo gledaj u sta se pretvorilo ono ludjenje na rusija vs. gruzija. ko god ima neku ideju od koje bolesti pati sakashvili, na koji nacin ce skoncati, svaku tu ideju elitna moderacija na polikiti jos zacini svojim sumanutostima.a tebi potvrdjivati toleranciju je k'o magarca spremati za olimpijadu.
da da, ozbiljna forumska prepiska je kad ti dodjes na pdf razno pa se meni zalis sto je situacija na pdf politika nekakva, a moderacija elitna, sta god si time hteo da kazes. ajd skoncentrisi se i napisi nesto sto ima nekog smisla i ima neku (makar i tajnu) vezu sa zadatom temom. inace ne vredi.a ako ti se moderacija ne svidja (sto smo vec prezvakali vise puta), odes lepo i napravis svoj forum. aaaa, cek, pa ti si to vec uradio... idi sad lepo tamo i diskutuj sa istomisljenicima na civilizovan nacin i pravedno moderisi. verujem da ti to nece biti tesko, jer se clanstvo otprilike svodi na tebe samog, pa ne bi trebalo da bude nekih vecih konflikata.
Link to comment
to sam i ja pre mislio. al sam onda video tebe i shvatio da mora da postoji neka visa sila kojoj je dosadno pa iz zajebancije pravi takve ko sto si ti. pa ih salje na zemlju i posmatra ih i smeje se.
:lol: miraleme, gde će ti duša?
Link to comment
to sam i ja pre mislio. al sam onda video tebe i shvatio da mora da postoji neka visa sila kojoj je dosadno pa iz zajebancije pravi takve ko sto si ti. pa ih salje na zemlju i posmatra ih i smeje se.
"...mora da...".na sta se svodi tvoja duhovitost? <_<
da da, ozbiljna forumska prepiska je kad ti dodjes na pdf razno pa se meni zalis sto je situacija na pdf politika nekakva, a moderacija elitna, sta god si time hteo da kazes. ajd skoncentrisi se i napisi nesto sto ima nekog smisla i ima neku (makar i tajnu) vezu sa zadatom temom. inace ne vredi.a ako ti se moderacija ne svidja (sto smo vec prezvakali vise puta), odes lepo i napravis svoj forum. aaaa, cek, pa ti si to vec uradio... idi sad lepo tamo i diskutuj sa istomisljenicima na civilizovan nacin i pravedno moderisi. verujem da ti to nece biti tesko, jer se clanstvo otprilike svodi na tebe samog, pa ne bi trebalo da bude nekih vecih konflikata.
pa zar to nije "razno"? to sto ti dodjes ovde na temi o chipovanju pa se zalis ne znam- ni- ja- kome sto ne znam- ni- ja- koga proganjam. za to, drveni, svako moze da me prijavi i da me se adekvatno kazni. nesto nisam primetio da su se ljudi bunili ili ako i jesu, do sada nisam snosio posledice zbog toga. verovao ili ne, s pojedinima danas imam korektan odnos. razlikujemo se ali i postujemo. cek, cek, ko je to napravio forum? nisam ja, sigurno. ja sam samo pozvan da ucestvujem u radu tog foruma. ja, ipak, mislim da su frustracije zbog shut- karte s jednog drugog foruma, pojedincima ovde nepodnosljive pa se zato i spominje kinshasa.ih, sta bi dao da si bog... pardon, administrator pa da seiris, a? ve- seljache. ^_^
Link to comment
evo gledaj u sta se pretvorilo ono ludjenje na rusija vs. gruzija. ko god ima neku ideju od koje bolesti pati sakashvili, na koji nacin ce skoncati, svaku tu ideju elitna moderacija na polikiti jos zacini svojim sumanutostima.
Jesi ti čipovan? :blink:
Link to comment

mnogo volim jezevetako simpatichne zivotinjice! ali kako danashnji BBC.co.uk javlja:

Hedgehogs are in decline at the moment and it's nice to do something to find out what the reason is
tachno, sve ih je manje, gaze ih kola, nemaju sta da jedu...te tako mozda je bolje videti gde su i sta rade jezevi nocu da bi znali kako da im pomognemoChipovanje jezeva dodje kao optimalan nachin da se te nove navike istraze:_44839477_bywall226.jpg_44839473_taggedhogonlap226.jpg
Stuck on you: Each hedgehog receives a tiny transmitter, secured with glue
chip/transmiter :wub:nije svaki napredak los...
Link to comment

administracija foruma razmatra mogucnost uvodjenja obaveznog chipovanja forumusa.ovim putem bi se kontrolisala kolicina reallifea i redukovala elektrosokovima ukoliko predje propisane vrednosti.na isti nacin bi se primenjivali i warnovi, banovi, te permabanovi.

Link to comment
administracija foruma razmatra mogucnost uvodjenja obaveznog chipovanja forumusa.ovim putem bi se kontrolisala kolicina reallifea i redukovala elektrosokovima ukoliko predje propisane vrednosti.na isti nacin bi se primenjivali i warnovi, banovi, te permabanovi.
zar chip nije vec ushiven u PPP majicu?
Link to comment

upravo se vratila iz 1 manastira gde smo svecano obelezili hramovnu slavu :lolol: a vidim da mi (nam) topik bas lepo raste. lepo, lepo :) . msmodesty - nisam veterinar, iskreno volim zivotinje, san mi je da otvorim azil za pse 1 dana, ako se obogatim naravno, a u jezeve i chipovanje tih preslatkih malih stvorenja se ne razumem. ja ne osudjujem svaki napredak tehnike, samo mislim da covek-covecanstvo sve vise gubi kontrolu nad istim...dionise, boze vina, strasti i orgija :D , pa koji stih od Dzonija da stavim, a da te osvojim? uh... :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...