Jump to content
IGNORED

Digitalni anđeo-žig zveri


batticuore

Recommended Posts

subjekt ili objekt politike? pretpostavljam da si mislio objekt. meni ova tvoja konstatacija zvuči (verovatno podjednako) naivno kao i tebi moje verovanje u neka ''nagvaždanja'' koja (odavno) stoje zapisana u bibliji...ne znam da li čip ima 666 u sebi. u Otkrovenju Jovanovom se pominje sledeće, a ti tumači kako hoćeš, naravno: glava 13...16. I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovima,17. Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog....
da, hteo sam reci objekt, lapsus....i da, u Bibliji ne pise nista o biometrijskim pasosima, to je sve u vasoj glavi...
Link to comment
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • batticuore

    56

  • melankolic

    24

  • Buck Naked

    20

  • Dionysos

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako vec moram reci nesto na temu: vodimo ljubav, a ne cipove
zamisli sve te chipovane ljude kako vode ljudbav?! :cry: u vezi sa Dzonijem, biram onu ''Zena drugog sistema'' :D i da, cenim tvoj trud, sve je manje takvih dzentlmena <_<
Link to comment
glava 13...16. I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovima,17. Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog....
:o Sad sam sve shvatio! Priča o čipovima je obično spinovanje by SPC! U pitanju su vakcine! žig na desnoj ruci! Obavezno pelcovanje! Ko nema pelc ne može ni kupiti, ni prodati, ni živeti! A čip se da ugraditi i bez da ostane ožiljak!AAAAAAAA!!! Crkva radi za nečastivog! život više nema smisla!Ne vakcinišite decu ljudi ako boba znate!
Link to comment
zamisli sve te chipovane ljude kako vode ljudbav?! :cry:
ajd nisu chipovani ali je poucno videti kako to rade u ovom filmu sandra buljok i sly. kao, kaze ona njemu da je prevazidjeno to "direktno" vodjenje ljubavi vec oni u buducnosti vode ljubav tako sto sednu u neki djakuzi i pokrenu neku "masinu za uzitak" (naziv sam izmislio jer nemam film pri sebi pa ne znam napamet ali se secam scene). ma nista dok sly nije "uzeo stvar u svoje ruke". :lol:
Link to comment

Ovaj... @batticuore... Mislim da se molis u pogresnoj crkvi, kada se zalis na zig zveri ovome forumu. Evo ti jednog prakticnog opita: uzmi parce artije i napisi PPP na njemu. Prinesi artiju ogledalu. Sta vidis ??? ...I ti se 'ladno uclani ovde! E, lukavi, lukavi... :unsure: I mene si tako nasank'o...

Edited by Chivo D'Arbo
Link to comment
:o Sad sam sve shvatio! Priča o čipovima je obično spinovanje by SPC! U pitanju su vakcine! žig na desnoj ruci! Obavezno pelcovanje! Ko nema pelc ne može ni kupiti, ni prodati, ni živeti! A čip se da ugraditi i bez da ostane ožiljak!AAAAAAAA!!! Crkva radi za nečastivog! život više nema smisla!Ne vakcinišite decu ljudi ako boba znate!
Čemu ovaj sarkazam? Vidim da sam te polila hladnim tušem ovom pričom...možda je tako i bolje ;)
Link to comment
Ovaj... @batticuore... Mislim da se molis u pogresnoj crkvi, kada se zalis na zig zveri ovome forumu. Evo ti jednog prakticnog opita: uzmi parce artije i napisi PPP na njemu. Prinesi artiju ogledalu. Sta vidis ??? ...I ti se 'ladno uclani ovde! E, lukavi, lukavi... :unsure: I mene si tako nasank'o...
dakle priznajes da lukavi postoji! ha! a to kako sam upala ovde...sasvim slucajno sam nasla sajt foruma trazeci neki komentar na netu posle svirke grupe ''The Damned'' u novom sadu :lol: pa je i moj prvi post bio bas na tu temu, a evo ostadoh nekako naklonjena toj tematici, samo sad iz malo drugacijeg ugla. :)
Link to comment
Čemu ovaj sarkazam?
Malo sarkazma nikome nije škodilo. A i zgodan je da se obesmisli neka teorija, kao što vidiš.
Vidim da sam te polila hladnim tušem ovom pričom...
Ah, kako pogrešan zaključak da ti je samo znati... Al možda je tako i bolje :P
Link to comment
dakle priznajes da lukavi postoji!
Kako ne bih... Vidim da te je brzo uzeo pod svoje, kad ti, apologeta takav, nikako ne odreagova na otkrovenje na koje ti ukazah.
Link to comment
Kako ne bih... Vidim da te je brzo uzeo pod svoje, kad ti, apologeta takav, nikako ne odreagova na otkrovenje na koje ti ukazah.
koje otkrovenje? jel mozda to da je PPP ustvari 666? :huh: sve i da jeste, ostacu ondak apologeta na pppoljani -_- a vi nevernici :P odlucite sta cete sa mnom? linč, raspeće, batinanje, progon...? molim bez aluzija na SM poduhvate. :D
Link to comment

Pa kad postoji egzorcizam, kapiram da postoji i inzorcizam. Evo ja predlažem to. Način prepusti meni. Mada si me dosta ograničila ovom poslednjom rečenicom. Al dobro, snaći ću se nekako. :P:

Link to comment

svako ko po prosecnom postu od 2 reda koristi izmedju 3 i 666 emotikona, posebice rolajza, plezisa, namiga, svetaca, protosajkosmeska, huhova i zbunova astarotov je podanik.

Link to comment
Pa kad postoji egzorcizam, kapiram da postoji i inzorcizam. Evo ja predlažem to. Način prepusti meni. Mada si me dosta ograničila ovom poslednjom rečenicom. Al dobro, snaći ću se nekako. :P:
dokle god ja ne vidim tvoj fizicki lik na perspici, ovo nase forumsko muvanje nece se podici na 1 visi nivo! -_- ili nizi? :lol: :( :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...