Jump to content
IGNORED

Digitalni anđeo-žig zveri


batticuore

Recommended Posts

ja ne osudjujem svaki napredak tehnike, samo mislim da covek-covecanstvo sve vise gubi kontrolu nad istim...
No, kako napredak tehnike može da se odvija ako ga čovek pravi, time ga "kontrolišući"?
Link to comment
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • batticuore

    56

  • melankolic

    24

  • Buck Naked

    20

  • Dionysos

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

dionise, boze vina, strasti i orgija :D
e sad smo vec na pravom putu...
pa koji stih od Dzonija da stavim, a da te osvojim? uh... :)
pa valjda ti treba mene da oboris s nogu <_< , ali ako vec moram da predlazem, evo par:1. Svi se trude oko moje maleželiš da ti uljepšam noćplati srce i ja ću doćpopit ćemo piće il' dvaa onda ravno do kreveta2. Provedimo vikend zajednook ludomoram da te pitamšto te veže za prijatelja mogmisli na sebezagledaj se u meneprovedimo vikend zajedno3. Ravno do dnadolazim ti kao fantom slobodei zato pokaži što znašdolazim ti kao fantom slobodeda te vodim ravno do dna4. žena drugog sistemati si žena drugog sistemaželiš da te zabavljamstojiš iznad mojih problemaza tebe sam tako mladI naravno najbolji za kraj:5. Krvava meriZvali su je Krvava MeriNikom nije dala olakoVoljela je dlakave zvijeriGonila ih strasno dan i noć3, 4, sad... mozes poceti da me zavodis ;)
Link to comment
e sad smo vec na pravom putu...
ne, sad smo tek otišli u ćoravu stranu što bi jedna moja profesorica rekla :D i nije te mrzelo da kuckaš sve to?! :( ma batali ti batticuore, to ti je teška hrana za varenje...nego, imaš li ti neki komentar na temu? :)
Link to comment

ja samo da kažem da mislim da telo ne bi smelo da bude subjekt politike i stoga mislim da su čipovi nešto čega se treba čuvati...ali se još više treba čuvati onih koji veruju da bar kod nosi znak zveri i uopšte ljudi koji tumače stvarnost uz pomoć evangelističkih nagvaždanja koja su se probila u pravoslavlje tokom proteklih desetak godina.

Link to comment
ja samo da kažem da mislim da telo ne bi smelo da bude subjekt politike i stoga mislim da su čipovi nešto čega se treba čuvati...ali se još više treba čuvati onih koji veruju da bar kod nosi znak zveri i uopšte ljudi koji tumače stvarnost uz pomoć evangelističkih nagvaždanja koja su se probila u pravoslavlje tokom proteklih desetak godina.
subjekt ili objekt politike? pretpostavljam da si mislio objekt. meni ova tvoja konstatacija zvuči (verovatno podjednako) naivno kao i tebi moje verovanje u neka ''nagvaždanja'' koja (odavno) stoje zapisana u bibliji...ne znam da li čip ima 666 u sebi. u Otkrovenju Jovanovom se pominje sledeće, a ti tumači kako hoćeš, naravno: glava 13...16. I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovima,17. Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog....
Link to comment

batti, taj tvoj jovan nije bio nimalo mastovit. sta ce kome zig na ruci ili celu pored mikrocipa :)edit: odlicna je vasudevina opservacija o proboju evangelistickog nagvazdanja u pravoslavlje; eto nam i vrlog inspektora za sekte, onostrano i multilevel marketing u mupu i njegovog tumacenja iole ekscentricnih ubistava u srbijiovaj post ima smisla i kad se cita zdesna nalijevo -_-

Edited by morgana
Link to comment
batti, taj tvoj jovan nije bio nimalo mastovit. sta ce kome zig na ruci ili celu pored mikrocipa :)ovaj post ima smisla i kad se cita zdesna nalijevo -_-
dobra, dobra ;) narocito ovo drugo :D prija mi vas smisao za humor koji u neocekivanim naletima isplivava na ''mom'' topiku. hvala velika svim ucesnicima :)
Link to comment

vidis, sestro (slatka), ta sa citiranjem biblije ti ne valja.. odgovor na neki argument sa "a u bibliji pise xyz" automatski budi gorusicu. Aj citiraj one inspirativne momente o kamenovanju homoseksualaca, dece koja ne slusaju roditelje i onih sto rade na sabat, pa da se veselimo!

Link to comment
ne, sad smo tek otišli u ćoravu stranu što bi jedna moja profesorica rekla :D i nije te mrzelo da kuckaš sve to?! :( ma batali ti batticuore, to ti je teška hrana za varenje...
tja... ne svidjas mi se vise, previse lako odustajes, a ja toliki tekst iskuc'o da ti olaksam posao :(
nego, imaš li ti neki komentar na temu? :)
procitah ovo andjeo u naslovu teme, pa sam mislio da je tema o meni, te je bio red da se javim, mea culpa

:inn:

ako vec moram reci nesto na temu: vodimo ljubav, a ne cipove

Link to comment
Aj citiraj one inspirativne momente o kamenovanju homoseksualaca, dece koja ne slusaju roditelje i onih sto rade na sabat, pa da se veselimo!
Golisavi :) , ne secam se tih delova iz Biblije, ti ih slobodno citiraj, nece biti na odmet. I ponovo ponavljam!!!!! ne smatram da su sveto pismo, crkva i svestenstvo autoriteti koje ne treba dovoditi u pitanje, dok s druge strane nikakvu dilemu o postojanju Boga nemam. lucky me! :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...