Jump to content
IGNORED

Digitalni anđeo-žig zveri


batticuore

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • batticuore

    56

  • melankolic

    24

  • Buck Naked

    20

  • Dionysos

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

osećam potrebu da vam svima objasnim sledeće, ne bi li izgradili precizniju predstavu o mojoj malenkosti :) . elem, to što ja povremeno odem u pravoslavni hram, jeste zato što pevam u crkvenom horu i volim bogosluženja. ni meni se ne svidja povezanost crkve, političara i mafije, niti to što odlazim u crkvu znači da podržavam tamo neke Dveri, Obraz, Koštunicu, SRS i slične...ja sam ustvari 1 apolitična osoba, a crkva mi dodje samo kao terapija, bitan mi je psihološki aspekt, a ne sociološki i nacionalni...a da bi održavala stabilnost svoje nenormalnosti, odlazim povremeno i na punk-rock svirke :D nadam se da ćete me sad malo bolje razumeti i da mi nećete uzeti za zlo što sam uopšte načinjala ovu temu. što se mene tiče, može da se zaključa topik, al ni to ne znam kako se radi. Moderacija? :)

Link to comment
a crkva mi dodje samo kao terapija, bitan mi je psihološki aspekt, a ne sociološki i nacionalni...
Joj, garant i u Treblinki ćarlijaju ptičice, zujkaju pčele i miriše tamjan, a terapija superiška, samo još da ne znaš gde si..
Link to comment
a crkva mi dodje samo kao terapija, bitan mi je psihološki aspekt, a ne sociološki i nacionalni...
Priča o bar kodovima je ipak malo više sociološka, nego psihološka.
Link to comment

@Buck Nakedpa sta ja znam. ne kazem da je dobro, evo pocinjem da se ubacujem u masinu, tj. da vise pratim medije, koji su, jelte, sasvim pouzdan izvor bilo kakvih informacija...no dobro, treba cuti sve strane, ja sam uvek za tu varijantu...hvala na oprostu :) @gotivacta prica jeste socioloska, ali ako se desi, za mene ce biti itekako psiholoska. mislim - strah, panika, kom carstvu se prikloniti? :P

Link to comment
ta prica jeste socioloska, ali ako se desi, za mene ce biti itekako psiholoska.
tako i ja shvatam ideje srpsko- pravoslavnog fundamentalizma koje su ovde itekako prisutne i podrzane od mnogih uticajnih krugova (od politickih do estradnih).
Link to comment

kakvo sranje od slucajnosti!!! angry.gif taman htela da okacim fotku mog psica ovde na forumu, nakon sto sam okacila post na topiku o digitalnom andjelu, kad ono ladno mi dosao covek u kucu da mi chipuje psa i pelcuje ga protiv besnila...nadam se da ce sve biti u redu sa mojom kucom...jbt, zasto je to moralo? zbog evidencije da je pelcovana protiv besnila? pa da, ovako je kontrola zivog bica najsigurnija...

Link to comment

Jel' može za nas što ne pogledasmo ovaj masterpiece kratko obrazloženje o kakvom čipovanju se govori u filmu. Jel' nešto kao "borba protivu đavoljih ličnih karti" ili je nešto iz "matrix" serijala

tako i ja shvatam ideje srpsko- pravoslavnog fundamentalizma koje su ovde itekako prisutne i podrzane od mnogih uticajnih krugova (od politickih do estradnih).
Srce mi se stegne kada vidim kakav zulum prave raspomamljene pravoslavno-fundamentalističke horde u nekim djelovima zemlje Sr'je. Jel' vas ganjaju sa tamjanom, tjeraju da klečite na kukuruzu i pojete 10 puta dnevno molitve ili su prešli na radikalnije metode? Piši kako preživljavate i koje tehnike otpora koristite.
Link to comment
tako i ja shvatam ideje srpsko- pravoslavnog fundamentalizma koje su ovde itekako prisutne i podrzane od mnogih uticajnih krugova (od politickih do estradnih).
:yawn2: :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...