Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Digitalni anđeo-žig zveri

Featured Replies

Naprotiv - cim dodje 3opge, treba da spoji ovo sa masters of horror. Jos ako moze da ubaci muzicku pratnju od rane Metallice - ih topika, k'o bombona.
Nikakva nije moderacija otkad je ne pretvodi necastivi <_<
  • Replies 202
  • Views 24.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Author
Ništa se ti ne boj, bićeš čipovana do decembra 2011.
ne brini ti za mene, bolje pazi na svog kucu. zašto je čipovan? @ Indy, ako si gledao film, znas sta tamo kazu za internet i www :blink: , dakle, moderacija je mozda ljudolika zasada :D...sad ce da me banuju? :(

Dolje Cip, zivijo Dejl!!!chipdale3b.jpg

  • Author
Dolje Cip, zivijo Dejl!!!chipdale3b.jpg
:wub: jao empej, jel ti to otkrivas svoju neznu stranu licnosti? :D

i, sta smo na kraju zakljucili? cipovanje je dobra stvar jer je spc protiv, a batticoure je fasista? jak topik :)

i, sta smo na kraju zakljucili? cipovanje je dobra stvar jer je spc protiv, a batticoure je fasista? jak topik :)
i to sve u roku od danipo. Za :pera:
i, sta smo na kraju zakljucili? cipovanje je dobra stvar jer je spc protiv, a batticoure je fasista? jak topik :)
Hrana je losa stvar jer je i Hitler jeo!
  • Author
i, sta smo na kraju zakljucili? cipovanje je dobra stvar jer je spc protiv, a batticoure je fasista? jak topik :)
sta, ti uleces samo na zakljucak? zanimljiva ti logika....koliko ti koristis rec ''fasista'' moze se svasta pomisliti :s_d: ma da, batticuore je zapravo samo otelotvorenje satane... :evil:
ma da, batticuore je zapravo samo otelotvorenje satane... :evil:
daj jedan spirit, pa nek ide dusa... :D
sta, ti uleces samo na zakljucak? zanimljiva ti logika....
logika je na ppp kaznjiva.
koliko ti koristis rec ''fasista'' moze se svasta pomisliti :s_d: ma da, batticuore je zapravo samo otelotvorenje satane... :evil:
da, izvini, pogresio sam- ti si klerofasista, a ne fasista. nova si na forumu, pa ne znas da je definicija fasiste sledeca: "svako cije se misljenje malo razlikuje od tvoga. i treba ga obesiti, jer je netolerantan."usput si, da se sportski izrazim, platila danak neiskustvu, te spomenula da verujes u boga. e, to se ovde ne prasta- odmah sledi odmazda u vidu nakacinjanja samozvanih komesara za moral. koji ce te, potraje li diskusija malo duze, na kraju uporediti sa hitlerom i optuziti da si odgovorna za zlocin u srebrenici. tako to ide ovde.
...tako da ću ostati nečipovan do 2009.
pazi samo da ne umres do tada. moracemo da te sahranimo kraj puta, a zagrobni zivot ces provesti u limbu.

Edited by Miralem

  • Author
da, izvini, pogresio sam- ti si klerofasista, a ne fasista. nova si na forumu, pa ne znas da je definicija fasiste sledeca: "svako cije se misljenje malo razlikuje od tvoga. i treba ga obesiti, jer je netolerantan."usput si, da se sportski izrazim, platila danak neiskustvu, te spomenula da verujes u boga. e, to se ovde ne prasta- odmah sledi odmazda u vidu nakacinjanja samozvanih komesara za moral. koji ce te, potraje li diskusija malo duze, na kraju uporediti sa hitlerom i optuziti da si odgovorna za zlocin u srebrenici. tako to ide ovde.
nek me optuzuje ko god hoce ovde za sta god hoce... moja je savest mirna kao tiha planinska rečica, srce nežno k'o u srne i hrabro k'o u vuka, a misli smerne, čiste, uzvišene... <_<

Jadan onaj topic kojem Miralem stavlja tacku!

ama, ne stavljam nikakvu tacku. samo ti nastavi da odredjujes sta se sme a sta ne, lepis etikete, optuzujes, presudjujes i tako to. :)

... a ti da po defaultu pojasnjavas sta je ko hteo da kaze.

Edited by melankolic

Ajaoj u sta se ovo razvilo.. Beda(k).

ili vi zaista verujete samo u ovaj ''vidljivi'', materijalisticki svet i jedan zivot od vaseg rodjenja do vase smrti...
Naravno da ne. Ja znam da postoji samo vidljivi, materijalisticki svet, i samo jedan jedini zivot.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.