Jump to content
IGNORED

Digitalni anđeo-žig zveri


batticuore

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • batticuore

    56

  • melankolic

    24

  • Buck Naked

    20

  • Dionysos

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

to filosof je naravno mamac za forumase poput vas, dragi neistomisljenici ;) blago vama kad se na temu chipovanja ljudi tako i toliko zajebavate...ako, ako, i to je valjda neka kompenzacija straha... :P

Link to comment

nova lajna za klizeci start: mala, hoces da se cipujemo?

to filosof je naravno mamac za forumase poput vas, dragi neistomisljenici ;) blago vama kad se na temu chipovanja ljudi tako i toliko zajebavate...ako, ako, i to je valjda neka kompenzacija straha... :P
da znas da jeste. a ti si u necipovanom grozdju, imala si nameru da pokrenes ozbiljnu debatu na temu cipovanja, sa sve 'necu u eu, tamo ce da me cipuju' a napravila sama od nje sprdnju. Edited by MaryPoppins
Link to comment

Volela bih da se ucipujem u to cipovanje, kako mi se sve vise cini, a i rezultati na poslu na to ukazuju, onaj alchajmer bi da me scepa, pa ko velim kad odeeem i ne mogu vise da se nadjem, da bar deca znaju gde da me pokupe.Samo se brinem 'oce 'l to biti besplatno :oMislim ovo je praktican pogled na stvar, da ne bude zabune kako nisam temu i filozofski promisljala. Jesam.

Link to comment
nova lajna za klizeci start: mala, hoces da se cipujemo?
- "voleo bih da ti flesujem cip?"- "hoces da sinhronizujemo cipove?"- "svidja mi se softver na tvom cipu"- "nasi cipovi rade na istoj frekvenciji"- "od pogleda na tebe, resetuje mi se cip"- "kada me pogledas, cip mi pregori"...a moze i ona klasicna:- "Sta mislis o cipovanju?"- "Jebe mi se..."- "i meni, ali nisam znao kako da pitam"
Link to comment
da znas da jeste. a ti si u necipovanom grozdju, imala si nameru da pokrenes ozbiljnu debatu na temu cipovanja, sa sve 'necu u eu, tamo ce da me cipuju' a napravila sama od nje sprdnju.
ne, nisam došla do zaključka da neću u evropsku uniju zato što će tamo da me čipuju, niti sam postavila temu rukovodeći se parolom da neću u eu...topik je krenuo nizbrdo kad je nekolicina muških forumaša iskoristila priliku da počne sa (virtuelnim) muvanjem. mada ni ja nisam cvećka, priznajem. :)
Link to comment
ne, nisam došla do zaključka da neću u evropsku uniju zato što će tamo da me čipuju, niti sam postavila temu rukovodeći se parolom da neću u eu...topik je krenuo nizbrdo kad je nekolicina muških forumaša iskoristila priliku da počne sa (virtuelnim) muvanjem. mada ni ja nisam cvećka, priznajem. :)
ama, to je sasma legitimna potreba i uobicajena praksa na forumima. nego, ne znam za koji ce ti ovaj topik. muvaj se brte, nije greda. al lokalizuj.
Link to comment
ama, to je sasma legitimna potreba i uobicajena praksa na forumima. nego, ne znam za koji ce ti ovaj topik. muvaj se brte, nije greda. al lokalizuj.
vi ste svi ludi! :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...