Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad dodjoh sa Ejmi.. Mucila se jadna a onda je neko rekao da ostave zenu na miru, dadnu joj rakije i pripuste crnce do mikrofona. Najbolja od svih losih svirki

Edited by salkodinamitas
Link to comment
Zašto to jadno čeljade teraju na turneje? Don't they know?
thelittleidiot moby I don't know amy winehouse, but I sincerely hope that someone close to her can intervene and get her some help. Its truly heartbreaking. 2 hours ago
Edited by Roger Sanchez
Link to comment

:( Jednostavno treba shvatit njena ograničenja. Nek snima ploče dok može. Bog i još nas dosta zna da su dobre

amy je kraljicaizašla je potpuno rasturena i neupotrebljivanije mogla ništa da otpeva i svi su vikali uaja sam vikao: ejmi, kraljice naša, volimo tei volimo je
^_^ Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Mene ortak cimao da veceras skoknemo do bg-a da se smestimo negde odakle se moze koliko-toliko pratiti svirka. Sad mi je zao sto sam propustio spektakl. :(

Link to comment

Raspad sistema na Kalemegdanu.Žena se teturala po sceni, nešto mumlala bzvz, a ono malo što je, kao, pevala, bolje i da nije. Upropastila je najmanje dve pesme, i tu mislim na dve pesme koje je uopšte i pokušala da otpeva. Ostalo su bili instrumentali maltene. I da, svaka čast onoj pratećoj grupi, i na pevanju i na svirci, i to bi bilo strava da sam došla na jazz session ili na spoken word cert. Ali jbg. Da se nisam smorila kao panj sačekala bi da Mobi završi, ali od čoveka znam (možda) dve-tri stvari, a sve ih je izveo na već na početku. Jbt, ja čak ni ne volim Mobija ali, posle onog idiota, večeras sam u fazonu da je čovek neviđeni profesionalac. I kao, daaaa, Mobi je car. Don't do drugs, it's bad for ya.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...