Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

to sa ejmi je slicno kao i sa carli sinom... ne vidim nista zabavno, ozbiljno bolesni ljudi.(ne bih o njenim menadzerima koji to prodaju)

Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

to sa ejmi je slicno kao i sa carli sinom... ne vidim nista zabavno, ozbiljno bolesni ljudi.(ne bih o njenim menadzerima koji to prodaju)
mislim da postoji razlika: da kod Ejmi zaista pokusavaju da prodaju koncerte i da postoji nekakav napor da se ona drzi pod kontrolom, i da u tome ne uspeva, i da ce to sve da se zavrsi jako ruzno i tuzno. docim, kod Carlija Sina se prodaje njegovo ludilo i nista vise od toga.glavni argument za ovo mi je Ejmina lista tour dates. ta lista je jednostavno problematicna i pokazuje sta promoteri misle o njoj. Beograd, Istanbul, Atina, Bilbao, Lokarno, Cirih, Vizen, Budimpesta. Sve lepi gradovi, ali to nije ozbiljna turneja muzicarke sa A liste. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

pa to je kao navodno bio plan, 12 koncerata na festivalima da se ubaci u formu pred izlazak novog albuma.nije mi zao sto sam bila, nimalo, zbog ovog:

Pre cu da gledam raspalu Ejmi kako baulja po sceni i seda na monitore, nego da gledam, sta ja znam, nekog Dzoa Kokera ili Marka Knopflera koje komotno mozes zameniti matricom i skloniti sa scene, toliko harizme imaju.
zao mi nje i jos jednog ludackog talenta koji nestaje zbog slabosti. verujem da su ovako izgledali poslednji nastupi dzenis dzoplin.
Link to comment
mislim da postoji razlika: da kod Ejmi zaista pokusavaju da prodaju koncerte i da postoji nekakav napor da se ona drzi pod kontrolom, i da u tome ne uspeva, i da ce to sve da se zavrsi jako ruzno i tuzno. docim, kod Carlija Sina se prodaje njegovo ludilo i nista vise od toga.glavni argument za ovo mi je Ejmina lista tour dates. ta lista je jednostavno problematicna i pokazuje sta promoteri misle o njoj. Beograd, Istanbul, Atina, Bilbao, Lokarno, Cirih, Vizen, Budimpesta. Sve lepi gradovi, ali to nije ozbiljna turneja muzicarke sa A liste.
vise sam mislio na zelju publike (i medija) da sto bolje i detaljnije isprate "posrnule" zvezde. koliko sam shvatio, sin je ispao iz sistema... a nesretnu ejmi izgleda pokusavaju da iscede dok jos daje znake zivota. svejedno, dosta je ljudi ukljuceno u njenu turneju, zar je moguce da zbog honorara pristaju da se ova sat vremena onako bruka... kao da nije neko mogao pre nastupa da kaze, da se otkazuje zbog zdravstvenog stanja ili nesto slicno!? Edited by Takeshi
Link to comment

Verovatno zato što je preko to njena standardna ponuda (tj, ovih koji su osmislili da je cede i prodaju na taj način), a ovde su Čede i ostali VIP gosti bili ubeđeni da će čuti njena 3 hita koji zvuče kao sa ploče™.

Edited by henrik larsson
Link to comment

verovatno. a ko su ti avalon organizatori uopste?nisu pukli, to sigurno, nego me zanima kako to da su, sto rece tanjug, ostali "zateceni" situacijom

Link to comment
..zao mi nje i jos jednog ludackog talenta koji nestaje zbog slabosti..
..o kom talentu pričamo, možda misliš da je dotična zaista nešto sama uradila u muzici?!
Link to comment
..o kom talentu pričamo, možda misliš da je dotična zaista nešto sama uradila u muzici?!
mislim. dovoljno dugo slusam muziku da mogu to da zakljucim. a tu su i snimci iz praistorijskog sveta pre muzicke industrije da to potvrde.
Link to comment
kao da nije neko mogao pre nastupa da kaze, da se nastup otkazuje zbog zdravstvenog stanja ili nesto slicno!?
nije, posto bi onda morale da se vrate pare. zato: igraj, mecko. moj insajd info: tour manager Ejmi, neki Rej, domace promotere izbegavao je tokom celog jucerasnjeg dana. znao je sta ce biti, nije zeleo preterano intimiziranje...Avalon (makedonska agencija) imala je tvrdo obecanje Ejminih ljudi da je ova trenutno izmedju dva binge-a i da sigurno nece usrati bas prvi koncert na turneji. jesu zateceni. najgore je bilo Turcima koji su dosli da snime situaciju pred istanbulski koncert. snimili su je, vala.to je showbiz, jebiga. ponekad je odvratan, i to onako, filmski.e mozda bi bilo dobro da se ovde ne raspravljamo sa muzickim snobovima oko Ejminog talenta. ja sam te price u RL-u poslednji put imao sa oko 17 godina pa sam odrastao. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Pa, jel neko drugi umesto nje peva?Talenat je u glasu, a savremeni lovci na talente, koriste razne metode da od nje naprave frik majstora.Ali, i taj frik sou je rnr! Da to je esencija rnr, nista manja negoli Kit Ricards, recimo.

Edited by ultra plasticni
Link to comment

ja ne znam ko jos moze biti zatecen situacijom, osobito ako se bavi organizacijom koncerata. meni se nesto slicno ovom desilo jos 2007 u apollo-u al opet mi nije zao. ja bi opet pre gledao raspalu amy nego slinavog mobija. a evo procitah i da je slinavac sav srecan otpevo rehab. pa jes vala, valja sutnuti zenu kad mu je vec pod nogama.

Link to comment
Pa, jel neko drugi umesto nje peva?Talenat je u glasu, a savremeni lovci na talente, koriste razne metode da od nje naprave frik majstora.Ali, i taj frik sou je rnr! Da to je esencija rnr, nista manja negoli Kit Ricards, recimo.
i johnny cash. njega su kontuzovanog iznosili s bine.
Link to comment
Ali, i taj frik sou je rnr! Da to je esencija rnr, nista manja negoli Kit Ricards, recimo.
Teško da je tako.Rnr je prepun likova koji su se raspadali, ali su i tako raspadnuti umeli nešto i da odsviraju, odnosno pruže nešto zauzvrat.Koliko kapiram iz priče, to sinoć nije bio slučaj, ili...?Ima li ovde onih koji će reći platio sam kartu i uživao sam u nastupu AW (osim naravno onih koji su platili da gledaju rijaliti)?
Link to comment
:D to je istina. jedino što mi je mala plata pa ne mogu da priuštim karte ni za ejmi ni za čolu, al imam za internet, jutjub pa mogu da pratim i da se radujem.hvala rodžeru za ovaj snimak na kome se sve lepo vidi. ejmi ima gotivan osmeh i super facu. njen pogled, bar na ovom snimku, za mene je bistriji od pogleda mnogih mojih kolega bankara. ne znam dobro engleski, ali ono što sam razumela lepo sam razumela :Džena heroj po meri vremena u kome živimo :heart:***edit: da ne zagubim snimak Edited by slepa živana
Link to comment
:D to je istina. jedino što mi je mala plata pa ne mogu da priuštim karte ni za ejmi ni za čolu, al imam za internet, jutjub pa mogu da pratim i da se radujem.
je l ti raste nos?edit: ili radiš u maloj banci? Edited by Ras
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...