Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne prodje dan da ne cujem nesto o burnom zivotu Amy Winehouse i uvek mi proleti ista misao kroz glavu "Who the fuck is Amy Winehouse", jedino sto sam uspeo da saznam, onako negde usput receno u clancima o njoj je da se radi o nekakvoj pevacici. Ni na tv-u, radiju, net-u nisam naleteo na neku njenu pesmu - heroin, alkohol, nikotin, a sad i kokain ("to je droga fina")... ne kontam, ali ozbiljno, sto je ona toliko bitna pa je svi pominju :blink:

Link to comment
"Who the fuck is Amy Winehouse"
angry.gifmalo je reći da sam bio zapanjen kada sam ustanovio da 1 cela zikamu nema 1 ejmi. a rambo može samo da joj popuši; zapravo, ne može ni to. <_<
Link to comment

Amy Winehouse mi je u poslednje vreme stalno na plejlisti. Dionysos, možeš slobodno proguglati i videti na jutjubu neke njene uratke i zapaziti, ako imaš imalo smisla za muziku, da se radi o dobroj pevačici, nezavisno o žanru koji preferiraš. Ako te malko vise zaintersuje to sto čuješ, preporučujem njen nastup u amsterdamu od prošle godine. Ako ti treba, vrlo rado ću ti ga narezati. evo jedne stvarčice uzivo, sa pomenutog koncerta, njena najpoznatija pesma:

Kao što se vidi iz priloženog, devojka je očigledno navučena na najgore droge, pričalo se da se radi nanezdravijim stvarima, i da uprkos tome što se razvaljuje od keša, svakodnevno puši krek. No, i pored toga, vidi se da je odlična pevačica. Voleo bih da doživi moje prisustvo na svom koncertu. :(evo još 1 fine pesmice:
Edited by pacey defender
Link to comment
funny indeed.
Sve u duhu letnje atmosfere, sa parapsihopatolozima na plazu. :)Nisam dosad nikad slusao Ejmi (R&B i neosoul nisu my cup of tea), ali mi je bzvz da o njoj znam mnogo vise po skandalima koje prenose tabloidi, nego bilo cemu drugom. Nadam se da ce se zdravstveno oporaviti i ponovo imati bela i crvena krvna zrnca.
Link to comment
Nisam dosad nikad slusao Ejmi (R&B i neosoul nisu my cup of tea), ali mi je bzvz da o njoj znam mnogo vise po skandalima koje prenose tabloidi, nego bilo cemu drugom. Nadam se da ce se zdravstveno oporaviti i ponovo imati bela i crvena krvna zrnca.
Upravo to! Nisam hteo da kritikujem njenu muziku, nisam nikad ni imao prilike da cujem neku njenu pesmu (pogledao sam klipove koje je postavio Pacey i ocigledno da se radi o dobroj pevacici), ono sto sam hteo reci je da mediji svakodnevno prenose neku novu (skandaloznu) vest o njoj, dok njenu muziku niko ni ne pominje, a to bi (valjda) trebalo biti najvaznije. Za nju sam prvi put i cuo u nekoj vesti tipa:"Amy Winehouse primljena u bolnicu zbog koktela lijekova koje je popila""Šumica sva se trese: Amy pokazala zadnje što joj je ostalo - stidne dlake""Blake snimljen kako puši heroin u zatvoru, Amy tresnula novu žrtvu""Amy opet uhićena""Amy puštena iz bolnice""Amy napala obožavatelja""Amy kao kućanica s petero djece?""Amy Novu dočekala s bivšim""Blake želi razvod od Amy""I Amy se razgolitila u kampanji""Amy ipak nema tuberkulozu""Amy već uhvaćena s cigaretom""Amy na rehabilitaciji"(ovo su pravi naslovi) Edited by dionysos
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...