Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

Kako "Blic" javlja, na koncertu je bio i Sergej Trifunović, koji je u jednom trenutku otišao sa koncerta.

Edited by assück
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobra stvar je sto ovakav koncept moze trajati neograniceno. malu prepariraju i stave da sedi na zvucniku, a tokom godina samo menjaju muzikante, ko rezidenci.elem, jadno stvorenje, bez zezanja.da sam njojzin fan verovatno bih ispizdio, a posto me zabole za estradnu ejmi, bas mi nekako zao.ono, nije dete da ne zna sta cini, al bezobzira.

Link to comment
Pirot. Sta drugo ocekivati.
Ovaj, ne znam kako da ti kazem a da ne uznemirim ta tvoja sterilna cula, ali Pirot i koncerti koji se desavaju u njemu imaju vise soula od tih par pokusaja prdeza od sinoc.
Link to comment
Nek snima ploče dok može. Bog i još nas dosta zna da su dobre
Ne znam, za razliku od Tonija, ja sam prilično ravnodušan/bezdušan kada je ova osoba u pitanju. Na stranu to što je svaka pesma plagijat (zavisi samo u kojoj meri), tačno mi puca ćošak da se sažalim što pomenuta izlazi stondirana na binu - moš' misliti, jaka stvar.
Link to comment

Hehe, čitam komentare po netu i moram priznati da mi je smešno. Izašla stondirana na binu, saplitala se, padala, izlazila i vraćala se, štipala ruke, češkala nos, razvlačila suknjicu, nijednu pesmu nije otpevala... i uzela kintu naivnima (da ne kažem nešto teže). Pa Carica, jbt, sa velikim C :) Nije ni prva ni poslednja drogirana zvezda. Lično nje mi nije žao, pošto mi nikad nije ni bila draga. Meni žao Vitni Hjuston :(

edit< velikim

Edited by Luka
Link to comment

Komentatori na netu se proseravaju najstrasnije.Valjda im je stalo da se kaze da je Ejmi bila drogirana zato sto je ona "narkomAAAnka sa Zapada", od sinoc imam problem u komunikaciji sa ljudima o tome. Ja kazem "pijana", covek, koji naravno nije ni bio na svirci, mi kaze "drogirana skroz, a?" "Ne, pijana". "Ma ko zna koje su to droge". Bio sam sinoc pet metara od Ejmi i ona je jednostavno bila pijana kao bulja, ono, 2.5 promila pijana, zrela za ispiranje zeluca.Inace, zabava za sve pare (nije da sam platio, ali tako se kaze). Pre cu da gledam raspalu Ejmi kako baulja po sceni i seda na monitore, nego da gledam, sta ja znam, nekog Dzoa Kokera ili Marka Knopflera koje komotno mozes zameniti matricom i skloniti sa scene, toliko harizme imaju. Svi oni koji sada kukaju da su se lose proveli u stvari kenjaju kao foke: dosli su na cert zbog tri bajate pesme, a dobili su autenticni rokerski skandal.

Link to comment
Svako ko je doshao juche na koncert Amy i ochekivao neku vrhunsku izvedbu je zasluzhio josh gori nastup Amy (ako je to moguce)Meni je bilo mnogo zabavno da gledam one namontirane cice i bankarske sluzhbenike koji su doshli na koncert pa ce sledeci vikend da idu na Cholu. Njihovo razocharenje je priceless.
A sto je njihovo razocarenje prajsles ?
Link to comment
A sto je njihovo razocarenje prajsles ?
Meni je prajsles razocarenje dzibera Cede, koji je izleteo posle 10 minuta koncerta, a pre toga se gadno brukao jer su njegovi orangutani sklanjali i razgrtali ljude kao da je 2003. godina. Kad su mu fotoreporteri rekli da sada nije potpredsednik vlade i da obuzda svoje zivotinje da ne bi zavrsio na svim naslovnim stranama, platio je pice svim fotografima isuse.gifOstali: jebiga covek plati 4 glave i ocekuje dobru svirku, ne vidim sta je za prezir sto neko radi u banci i ide na Colu i Ejmi. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Eo, možete i besplatno biti kao na 5 metara od Amy ko Dabović, samo što niste, ekšli, tamo.Meni je simpatično kako se ona truuudi izroniti iz alkohola. Naravno, ne može, ali ipak...!

Link to comment
Meni je prajsles razocarenje dzibera Cede, koji je izleteo posle 10 minuta koncerta, a pre toga se gadno brukao jer su njegovi orangutani sklanjali i razgrtali ljude kao da je 2003. godina. Kad su mu fotoreporteri rekli da sada nije potpredsednik vlade i da obuzda svoje zivotinje da ne bi zavrsio na svim naslovnim stranama, platio je pice svim fotografima
to jeste prajsles :)Mobi tviterovo Playing a festival in serbia with amy winehouse and she's on stage mumbling...ah boy, can't someone do an intervention? Its heartbreaking. Edited by BornToRun
Link to comment

to je valjda ona situacija kad znas s kim imas posla, ali se naivno nadas da ovaj put nece bit tako? ja sam se zaletila do beograda s nedovrsenom idejom odlaska na koncert, od koje smo odustali u zadnji tren. znam, znam, nije zahtjevalo posebnu vidovitost :)

Link to comment
A sto je njihovo razocarenje prajsles ?
Zato shto su se namontirali da dodju na fensi koncert, da chuju 3-4 pesme koje znaju, vec mesecima vichu kako je to neko nevidjeno ludilo a da nemaju pojma o tome na shta njeni koncerti u 90% sluchajeva liche. I onda dodju, vide raspalu Amy i kao ne mogu da veruju da je to to. Kao i ona ekipa koja se pojavila na Bob Dylanu i kukala kako ne mozhe ni jednu pesmu da prepozna. Koja je posle kenjala kako je on morao da svira najvece hitove i da je sramota shto je izmenjao aranzhmane pesama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...