Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

ali mi je bzvz da o njoj znam mnogo vise po skandalima koje prenose tabloidi, nego bilo cemu drugom.
mediji svakodnevno prenose neku novu (skandaloznu) vest o njoj
ah, koga briga šta mediji prežvakavaju.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

...And life is like a pipe And I'm a tiny penny rolling up the walls inside ......I knew I hadn't met my match, But every moment we could snatch, I don't know why I got so attached, It's my responsibility, And you don't owe nothing to me, But to walk away I have no capacity... ...This face in my dreams seizes my guts He floods me with dread Soaked in soul He swims in my eyes by the bed Pour myself over him Moon spilling in And I wake up alone ...Ne znam ko ovde ne prepoznaje emocije, mene ovi stihovi uvek preplave emocijama. Amy peva o svojim osećanjima sa lakoćom kakva se retko viđa. Njeno ponašanje u vezi sa drogom je njena stvar, a novine naravno jure tiraže, to nema veze sa njenom muzikom. Peva fantastično, pesme su pomalo sirove,ali utoliko zanimljivije, jer se retko sreće ovakav tip ženskih muzičara.

Link to comment
...And life is like a pipe And I'm a tiny penny rolling up the walls inside ......I knew I hadn't met my match, But every moment we could snatch, I don't know why I got so attached, It's my responsibility, And you don't owe nothing to me, But to walk away I have no capacity... ...This face in my dreams seizes my guts He floods me with dread Soaked in soul He swims in my eyes by the bed Pour myself over him Moon spilling in And I wake up alone ...Ne znam ko ovde ne prepoznaje emocije, mene ovi stihovi uvek preplave emocijama. Amy peva o svojim osećanjima sa lakoćom kakva se retko viđa. Njeno ponašanje u vezi sa drogom je njena stvar, a novine naravno jure tiraže, to nema veze sa njenom muzikom. Peva fantastično, pesme su pomalo sirove,ali utoliko zanimljivije, jer se retko sreće ovakav tip ženskih muzičara.
stvar je Podbulog Lesha dok sa svojim mandrilkom chuchi u kajmaku nekog mokrog cvora i roksuje se u venu (ako jos nadje neko mesto gde joj nije gnjila) ali ako na svakom radiju slusas kako Lesh nece u Rehab da zajebe tatu i ostalim sranjima to onda nije samo njena stvar. ubedjen sam da ce mnogo dece zavrsiti u paklu zahvaljujuci njenim 'poplavama emocija'.
Link to comment
ubedjen sam da ce mnogo dece zavrsiti u paklu zahvaljujuci njenim 'poplavama emocija'.
Wow, kakvi napadi svetonazora! Za taj pakao nisam sigurna baš. A evo o čemu se zapravo radi....I don't ever wanna drink againI just ooh I just need a friendI'm not gonna spend ten weekshave everyone think I'm on the mendIt's not just my prideIt's just 'til these tears have dried... Edited by Paprichica
Link to comment
...a novine naravno jure tiraže, to nema veze sa njenom muzikom...
Da li je to bas sigurno? Mislim, tvrdnja da njena popularnost kao pevacice nema niceg sa skandalima o kojima pisu novine?
. Peva fantastično, pesme su pomalo sirove,ali utoliko zanimljivije, jer se retko sreće ovakav tip ženskih muzičara.
Verujem da super peva, ali nije to bas toliko retko. Stavise, postoji danas veoma dobar izbor (hvala Bogu), pa npr. ako neko voli pevacice koje podsecaju na Janis, mozda ce pre slusati Cat Power. Nije bas svako ni impresioniran kad se emocije "nose na rukavu", kako se to kaze (sto znaci, kada su veoma ocigledne), ali to je vec stvar licne preference. Cesto u tom "sirovom" - koliko god da moze da dirne - u stvari fali umetnicka komponenta, tj. neki ironijski odmak od onoga o cemu se peva. Meni to npr. nedostaje u toj muzici ar-en-bi / neosoul tipa. Nasuprot tome, kako je neko rekao za Beck-a: "on je toliko neiskren, da to mora biti umetnost".Sve zavisi sta ko zeli iliti ishte... Po meni, ars longa, vita brevis.
Link to comment
Cesto u tom "sirovom" - koliko god da moze da dirne - u stvari fali umetnicka komponenta, tj. neki ironijski odmak od onoga o cemu se peva. Meni to npr. nedostaje u toj muzici ar-en-bi / neosoul tipa.
Ne mislim da da nečiju umetničku dimenziju treba ceniti po - iskrenost vs. ironija. Teško da je to problem. Više iritira, kad je ona u pitanju i njoj slični ljudi, sposobnost da sebe uniziš do tog stepena da svi znaju kako se ti osećaš, bez osećanja obzira za nas ostale uštogljenke.
Link to comment

fala forumu na skretanju pažnje na ejmi. čula ranije usput, hitove koje vrti 92ojka, ali nisam se zadržavala, ni povezala sa tom čiju anamnezu izrađuju tabloidii evo sad slušam već neko vreme i uživam. dobila dva paketa, jedan live i jedan back to black deluxenije to lady singing the blues, ni blizu, bili je žrtva, ejmi je zabavadobra zabava -_- ima sugestivan glas, imaginativan, uvlači u priču, kao u film. pa kad kažeMe and my head high And my tears dry Get on without my guy namršti mi se nos, igram se prkosa, mada mi je guy pri ruci a ni blizu ništa čemu bih imala potrebe da prkosimpa kad zasviraHe walks away, The sun goes down, He takes the day but I'm grown, And in this grey, in this blue shade My tears dry on their ownmože i koreografija da se vežbajeste da ne izgleda baš normalno u ofisu, sa slušalicama u ušima, al srećom navikli su...ili He can only hold her ...paWhen you smoke all my weed man You gotta call the green man So I can get mine and you get yours upakovano u mjuzik za popodne na plaži, ih...mrzi me da znam čime se i zašto drogira, šta joj radi čovek, za šta je optužena itd. mislim, i to se vodi kao zabava, al mene ne zabavlja nimalo, šta da se radi

Link to comment
  • 2 years later...

Amy Winehouse ! :lol:edit:sa Blicovog sajta, live komentari:"Ejmi je u zelenocrnoj haljini izašla na binu, spotakla se i deluje pripito. Bilo je naznaka da će početi pesmom "Just friend", ali nikako da počne. Priča sa bendom, ali nikako da krene da peva. Publika je prilično razočarana, pevaju pesmu "Tears dry...", ali pevačica ne može ni reči da se seti i jedva stoji na nogama.""Pevačica je nakon bezuspešnih pokušaja da nešto otpeva pala, zatim napustila scenu na nekih desetak minuta, a onda se vratila i sela pored benda. Beogradska publika je prilično iznervirana i razočarana."

Edited by Svarog
Link to comment

amy definitivno, jedan od najjacih provoda ikada u bgd! za sve pare!dodiruje asimptotski zvezdani nastup ace lukasa u novosadskom paradizu sa srpsku novu 2005, carevi koji u mraku pocinju sa obradom "cocaine" i aca kralj koji se saplice o svoj kozni mantil i pada pravo na nos (u dubokoj lokalnoj anesteziji :lol: )

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...