Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehe, ovo je kao izvodjenje dokaza odbrane, moram priznati da si dobro pripremila slučaj nisam je optuživao da ne zna uhvatiti akorde na gitari, već da je muzika pogotovo na Back to Black derivativna i bez njenog autorskog pečata.

Ha. sto da ti drugo kazem nego da prosto nemas sluha, a samim tim ni hrabrosti da izadjes van okvira. Stvar je u tome da si naprosto ogranicren i ne cujes Amy. I tako, stvarno SAM SE TRUDILA ali nema pomoci gluhima.
Link to comment
Ha. sto da ti drugo kazem nego da prosto nemas sluha, a samim tim ni hrabrosti da izadjes van okvira. Stvar je u tome da si naprosto ogranicren i ne cujes Amy. I tako, stvarno SAM SE TRUDILA ali nema pomoci gluhima.
ovaj... lepo je videti kad neko voli određenog umetnika, ali zar ti se ne čini da malo preteruješ? :huh:edit - sad videh ovaj Zizin post, dakle ribo samo napred možeš mi prišiti još šta bilo, najopuštenije, vodka i Ejmi, sad mi je jasnije koja je emocija u pitanju i koliko duboko ide, tako da neću više napisati ništa loše na njen račun cool.gif Edited by Glen Livet
Link to comment
ovaj... lepo je videti kad neko voli određenog umetnika, ali zar ti se ne čini da malo preteruješ? :huh:edit - sad videh ovaj Zizin post, dakle ribo samo napred možeš mi prišiti još šta bilo, najopuštenije, vodka i Ejmi, sad mi je jasnije koja je emocija u pitanju i koliko duboko ide, tako da neću više napisati ništa loše na njen račun cool.gif
Eto vidis. Tesko je nama umjetnicima. ^_^
Link to comment

Making a stop earlier in the day at Universal records, Amy Winehouse soon after headed to a rehab facility for much-needed treatment. 'Amy decided to enter the facility today after talks with her record label, management, family and doctors'

Edited by morgana
Link to comment
Making a stop earlier in the day at Universal records, Amy Winehouse soon after headed to a rehab facility for much-needed treatment. 'Amy decided to enter the facility today after talks with her record label, management, family and doctors'
Znadoh ja; telepatska poruka PPP-a je nemjerljiva. -_- "Universal Music Group said in the statement. "Amy is the most talented and important musical artist of her generation and has made huge strides on her road to recovery. Universal Music Group wants nothing more than to see her take the time she needs to come back to full health and fulfill her incredible potential with the label."
Link to comment
Znadoh ja; telepatska poruka PPP-a je nemjerljiva. -_- "Universal Music Group said in the statement. "Amy is the most talented and important musical artist of her generation and has made huge strides on her road to recovery. Universal Music Group wants nothing more than to see her take the time she needs to come back to full health and fulfill her incredible potential with the label."
mislim da je citiranje izjava universala krajnji simptom sluha ispranog od strane industrijske propagande <_< Edited by kobac
Link to comment

"Universal Music Group reče "Amy je naša najdeblja i najplodnija zlatna koka i zato nikako ne smemo dopustiti da vrisne. Universal Music Group želi da joj pruži optimalnu količinu rikaverija, koja neće ugroziti niti njen život, niti našu zaradu, u smislu da dotična gospodžica brat bude duže vreme van terena".

Link to comment
mislim da je citiranje izjava universala krajnji simptom sluha ispranog od strane industrijske propagande <_<
Da, tuzno je to nije li? Sve ti je to posljedica ekstenzivne poljoprivrede. :(
Link to comment

Muzika je odlicna.Njeno ponasanje katastrofalno.Nikako mi nije jasno kako neko moze da traci svoj talenat kroz drogiranje i zivot na ivici zakona?A mozda sam ja glup ko tucak?

Link to comment
  • 2 weeks later...
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>">
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...