Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

She was not on drugs.
Da, palo mi je na pamet u jednom odsutnom trenutku (a bilo ih je onoliko) da je ono što smo videli ustvari Amy kad je skroz čista, kad krizira. Edited by Patty Lee
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gospodju nisam do sada nesto vario (jbg, ne volim muzicare koji znaju da sviraju i pevaju), ali kada neko uspe da iznervira cobane poput ovog ispod, moram je lajkovati :)

Imam dva pitanja za druga Dacica:1.Odakle joj droga,kad je prosla carinsku i policijsku kontrolu na aerodromu(ako je prosla)?2.Ako je vec na ulasku u Srbiju bila drogirana,zasto nije zadrzana kao i svaki prestupnik?U svakoj normalnoj zemlji organizator koncerta u ovakvim slucajevima vraca novac posetiocima a on sam trazi nadoknadu od samog izvodjaca.Trece pitanje za druga Dacica:Zasto nije uhapsena kad je napustila koncert(ne zbog samog napustanja)vec zato sto je evidentno bila drogirana i pijana?Nasi gradjani se hapse zbog takvih prekrsaja i zadrzavaju do istreznjenja,pa posto je ona na teritoriji Srbije taj zakon vazi i za nju.Cik da vidim kako bi se provela u Njujorku na primer.(BokiPirot, 19. jun 2011 02:20)
Link to comment

Jasno je bilo da ce do raspada doci cim je posle 5 koraka na sceni zasela za zvucnik. Krsh od koncerta koji su samo oni anonimni crnci koje je 2 puta predstavljala donekle izvukli. Dzabe cela menadzerska prica o celom spratu bez alkohola i rehabu pre turneje. Moja slobodna procena je da je u pitanju pajdo. Jbg drogiraju se i Stounsi i razni drugi ali se ne raspadaju onoliko na bini. U svakom slucaju ziva ona nama bila i napravila jos 10 albuma posto kod nje izgleda samo to vredi. Ja sam se na dovoljno koncerata uvukao da mogu da prezalim tih 4K ali bejase tamo i prilicno iznerviranih ljudi.Elem Moby-a ne volim ali mu je potez sa pevanjem Rehab-a (koju Amy nije pevala) bio carski :Hail:

Link to comment

Pirot. Sta drugo ocekivati. Ako neko udje u polemiku sa njim gde god je taj komentar postavljen cenim da ce uskoro da se dodje do toga da je Tadic kriv za sve.Mada koliko vidim kod ovih sto likuju sto nisu bili na koncertu se pojavljuje jos jedan bolji argument koji glasi "Placemo tolike pare da dovodimo strane narkomanke da pevaju kao da mi nemamo iste takve ili jos bolje ovde u SRBIJI!"

Edited by pavllle
Link to comment
"pa ko vas jebe kad ste budale", nasali se drug Tito...
Svet je otišao u kurac, nije uopšte bitno što je glupača izašla dezorjentisana, poenta je što se danas ona smatra umetnicom mada je jasno da se radi o standardnom isprdku muzičke industrije...da je izašla spremna i uspela nešto da otpeva ovde bi tisuće pričale o tome kako je koncert bio sjajan...užasno i bedno, istovremeno!
Link to comment

Svako ko je imalo prati zna da se raspada vec jako dugo po koncertima. Cacka usi, merka nokte i sl. Dosta ljudi je islo da vidi "koliko ce kod nas da se raspadne" i onda posle na miru od kuce da pljuje neprofesionalnost. Bilo je iznerviranih i ljutih, ali oni verovatno zive u kutijama ili ne znaju bas puno o karijeri i zivotu doticne. Ili su pozeri.

Link to comment

Svako ko je doshao juche na koncert Amy i ochekivao neku vrhunsku izvedbu je zasluzhio josh gori nastup Amy (ako je to moguce)Meni je bilo mnogo zabavno da gledam one namontirane cice i bankarske sluzhbenike koji su doshli na koncert pa ce sledeci vikend da idu na Cholu. Njihovo razocharenje je priceless.

Link to comment

Na dva beogradska koncerta Andre Williamsa pre par meseci (nov i jan) došlo je ukupno oko 400 ljudi.Od tih 400, verovatno je polovina bila oba puta.Soul?

Link to comment

ja sam bio na oba koncerta gorepomenutog. a s ponosom tvrdim da od ove nazovi umetnice nisam cuo nijednu pesmu. mozda eventualno pola od jedne pesme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...