Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

samo da se slozim ovde sa Lubom. protracen je jedan od najboljih glasova jos od Arete Frenklin....ogromna steta.

Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Amy Winehouse. Volim tu zenu. ... nesvjesna svoje karizme ...
Slušam ju. Je, to je prava riječ - karizma. Pred koji mjesec sam se našao u Orient Expressu u Teslinoj i tu su na repat puštali Amy Winehouse - otud sam se zadržao par sati u objektu /premda im je gin preskup/. Ona je zabavljačica koja sagorijeva u realnom vremenu.
Link to comment
samo da se slozim ovde sa Lubom. protracen je jedan od najboljih glasova jos od Arete Frenklin....ogromna steta.
ja se i dalje nadam da ce jetra izdrzati i da ce amy napraviti pristojnu karijeru.
Link to comment
Teško da je tako.Rnr je prepun likova koji su se raspadali, ali su i tako raspadnuti umeli nešto i da odsviraju, odnosno pruže nešto zauzvrat.Koliko kapiram iz priče, to sinoć nije bio slučaj, ili...?Ima li ovde onih koji će reći platio sam kartu i uživao sam u nastupu AW (osim naravno onih koji su platili da gledaju rijaliti)?
Malopre samo spomenuo Ricardsa, a on sam kaze da nije im`o pojma sta je zika dok nije otisao preko i upoznao Madi Votersa i ekipu. To su sve bili raspadi, menadzeri su ih razvlacili isto kao i ovu nesrecnu siziku sto razvlace. I samog Ricardsa su razvlacili, taj nema sta nije prob`o i on to i dalje radi. Jednostavno, covek mora da pristane na takav uslov ako zeli uspeh u rnr sou.A sinoc to nije bio slucaj, svakako. Zanimljivo je pogledati njene lajv koncerte neposredno posle poslednjeg albuma. Kako ti se cini ta atmosfera?Odkud znam, mozda malo preterujem i nezasluzeno joj poklanjam ovoliku naklonost. Hocu reci, nisam siguran da li ce kroz 20 godina ona imati status kao Beti Dejvis danas, hoce li ostati upamcena po ta 2 ili 3 hita koja i Ceda zna ili ce ostati upamcena kao propustena sansa, samosagorevanje...Vreme ce pokazati
Link to comment
Teško da je tako.Rnr je prepun likova koji su se raspadali, ali su i tako raspadnuti umeli nešto i da odsviraju, odnosno pruže nešto zauzvrat.Koliko kapiram iz priče, to sinoć nije bio slučaj, ili...?Ima li ovde onih koji će reći platio sam kartu i uživao sam u nastupu AW (osim naravno onih koji su platili da gledaju rijaliti)?
evo ja cu da kazem.nisam fan, ali mi je ono sto sam slusala u poslednjih pet godina bilo sasvim dovoljno da kupim kartu, ne jednu, nego tri. znala sam sta moze da se dogodi, naslucivala da ce da bude raspad posle vesti da je pre dve nedelje bila na odvikavanju, ali ipak sam se nadala da ce makar uspeti da izdrzi pola sata na nogama uz mikrofon.to se nije desilo, nazalost, ali nije ni prvi, ni poslednji put da gledam "raspadnute" koji ne mogu da se sastave. i to je deo muzickog iskustva i uopste mi nije zao sto sam prisustvovala ovom.a uzivala jesam u pratecem bendu i pravo je cudo sto ovaj momak nije do sad napravio dzonledzendovsku karijeru.mozemo da raspravljamo do besvesti o soubiznisu, zlocinackoj muzickoj industriji, ali sve to ne moze da me razuveri u ono sto sam gore napisala, da je jos jedan talenat otisao dodjavola zbog nesigurnosti/nezrelosti/nedostatka samopouzdanja ili sta god da je razlog nemogucnosti skidanja sa alkohola ili kreka pre toga.
Link to comment
Malopre samo spomenuo Ricardsa, .............Vreme ce pokazati
dobar post!dozvoljavam scenario u kome će neko za 20, 30, 40 godina da otkrije album neke tamo Amy W i da se oduševi, a onda možda i da nabasa na priču o njenom raspalom životu i da ga ta priča dirnekao savremenik teško da ću slaviti nečiji raspad i od toga praviti mitEDIT: @luba - korektno! Edited by Ras
Link to comment
EDIT: @luba - korektno!
Klasično šupkanje vlastima...AW je klasičan isprdak muzičke industrije koji o muzici nema blage veze, poredjenje sa nekim drugim narkomankama koje su ranije dobro pevale je neumesno i ima veze samo sa ne(pre)poznavanjem muzike...korektno moj kurac!
Link to comment
Klasično šupkanje vlastima...AW je klasičan isprdak muzičke industrije koji o muzici nema blage veze, poredjenje sa nekim drugim narkomankama koje su ranije dobro pevale je neumesno i ima veze samo sa ne(pre)poznavanjem muzike...korektno moj kurac!
ok dokazao si poentu, znamo da si muzicka elita koja prepoznaje prave vrednosti, aj sad se smiri. kad napunis 18-19 shvatices da te stvari nisu vredne toliko nerviranja.
Link to comment
... ili ce ostati upamcena kao propustena sansa, samosagorevanje...
Samosagorevanje bi bilo kad bi npr. vratila pare od ulaznica. Medjutim, nije bas toliko sagorela:) showbizbtw. zivo me zabole sto se unistava. Njena odluka, njen zivot, njena stvar.
Link to comment

Ne verujem da se i na muzickim stranicama stvari postavljaju u relaciju: crno - belo.U kakvom su to sukobu Dzek Oblivijan i Ejmi Vajnhaus ili Uvajt Strajps i Bugi Veseltoft ili Suisidal i Marvin Gej?Stvarno, ne razumem...

Link to comment

@cowboy:ne postoji nikakav nacin da izvodjac vrati pare od ulaznica. izvodjac dobija ugovoreni iznos za nastup i to je sve.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Klasično šupkanje vlastima...AW je klasičan isprdak muzičke industrije koji o muzici nema blage veze, poredjenje sa nekim drugim narkomankama koje su ranije dobro pevale je neumesno i ima veze samo sa ne(pre)poznavanjem muzike...korektno moj kurac!
kojim vlastima, o cemu ti pricas?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...