Jump to content
IGNORED

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

3 hours ago, gospa buba said:

pa ne daju sad na shalter, kontrolishu ih. vraticemo se dakle dobroj praksi kampovanja sa bolesnom decom, kampovanja za opravdanje i sve po redu, idioti. chak je to zakazivanje telefonom na shajter super radilo, mali dz, sve nas znaju, moglo lepo da se objasni shta ti treba i koliko ce da traje. nikad guzva, besprekorno. a sad jebiga.

To onaj DZ kod St.Merkatora?

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

To onaj DZ kod St.Merkatora?

jeste. skroman kraj, malo dece. nije tamnica naroda ko nehruova. al shto bi bilo shta radilo.

Link to comment

Ja čula dve različite informacije, po jednoj infekcija je u boksovima s bebama a po drugoj na odeljenju visokorizičnih trudnoća. 

Po obe verzije prenaduvana je priča i "sve je pod kontrolom". Republika Neće Valjda :kecman:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dr Sead Šehić i transkript razgovora sa mojom sada pokojnom majkom. Narednog dana je preminula.

Kad u google ukucate njegovo ime, saznaćete da je 2007. bio navodno pred otkazom zbog slične situacije i psovanja supruga preminule pacijentkinje.

Inspektori tvrde da je razgovor tekao uredno i normalno. Imam još dokumentacije.

Šta je ovde normalno????

FB_IMG_1561036866286.jpg

Link to comment

Uhhh Ordi,
Naravno da nije normalno, ali govna su izučila zanat..

Cenim da je on rekao tačno do granice
Gde ga štiti neka siva zona


Recimo gledam neku iz Ministarstva kako se hvale da brinu o građanima i na kraju kaže:
Radi bolje koordinacije razmatramo da izmestimo zaštitnik pacijenata iz DZ i ostalih objekata u filijale rfzo...

To naravno rade jer kad do živiš nešto nepravilno i hoćeš da se žališ, dobro je da je taj zaštitnik tu odmah. Ko će da se cima da ga nađe u filijali. A i čovek se "oladi" I digne ruke...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Ja im neću sjahati sa grbače. Probala je Hitna da zataška sve nekim pišljivim "saučešće" mejlom, nisam im dala mira. Poslednji mi se obratio inspektor Ministarstva zdravlja sa nekim dokumentima, nalazima vanrednog inspekcijskog pregleda i sl. u kojima naravno ne kaže ništa. On mi je i dostavio transkript na moje insistiranje. Obratila sam se dalje: lekarskoj komori, zaštitniku prava pacijenata itd. Neću ih pustiti jer ovo nikom nikad više ne sme da se dogodi, a dotični bi, da ima pravde, trebalo licencom dupe da obriše!

 

Link to comment
Ja im neću sjahati sa grbače. Probala je Hitna da zataška sve nekim pišljivim "saučešće" mejlom, nisam im dala mira. Poslednji mi se obratio inspektor Ministarstva zdravlja sa nekim dokumentima, nalazima vanrednog inspekcijskog pregleda i sl. u kojima naravno ne kaže ništa. On mi je i dostavio transkript na moje insistiranje. Obratila sam se dalje: lekarskoj komori, zaštitniku prava pacijenata itd. Neću ih pustiti jer ovo nikom nikad više ne sme da se dogodi, a dotični bi, da ima pravde, trebalo licencom dupe da obriše!
 
Nemoj da misliš da te "odgovaram" (i da pokušavam ne bih uspeo), samo ti kažem da su govna povezana ko...
Pisao sam o majci prijatelja koja je na kraju preminula, nije ovako direktno ali...

Oni ljudi su išli u inspekciju i pričali sa ljudima i inspektor um je bukvalno stavku po stavku navodio kako je ovo govno od doktora izvrtalo reči na otpusnoj listi da se pokrije.
Sve to je bilo toliko neprijatno, da su oni odustali i bukvalno više ne spominju to...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Ne mislim da me odgovaraš. Moje je da se borim kako znam i umem. Živimo u opštem rasulu od zemlje, kapi samo prelivaju i prelivaju čašu.

Daću sve od sebe i javljam se povremeno sa ishodima.

Link to comment

Ako nema ko da nas leči, ja neću da plaćam obavezno osiguranje.

Postavlja se pitanje zašto su uvezani. Jesu li toliko nestručni ili je u pitanju mafija?

Krajem aprila sam pozvala vatrogasce jer je goreo kontejner preko puta zgrade. Uzeli su adresu, zahvalili na pozivu i kamion je stigao nakon 5 minuta i ugasio plamen.

A ljudski život ne vredi ništa i u pola noći nekakvi nadrilekari pomažu ljudima Ranisanom?!?!?! Da joj je bio potreban Ranisan, sigurna sam da Hitnu ne bi ni pozvala.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...