Jump to content
IGNORED

Firewall, anti-virus - preporuke


teacher

Recommended Posts

Od skoro je Comodo na žalost, napravio bundle - ubacili su i antivirus i nazvali to Comodo Internet Security. Osnovna verzija je besplatna, a ko već ima AV treba samo da izabere da se ta komponenta ne instalira.
što iz priče, što iz ličnog iskustva, Comodo je još gori od Avasta. Trenutno isprobavam eksperimentalnu varijantu, nemam nikakvu zaštitu, a trudim se da opštim samo sa poznatim sajtovima. Zasad šljaka :)
Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    31

  • Razzmatazz

    21

  • Roger Sanchez

    17

  • ion

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Comodo je trenutno najbolji softverski firewall za Windows, i to vrlo opravdano. Starije verzije su zaista bile problematične. Ne znam pre koliko si ga koristio, ali sada on retko pravi probleme.Dopuna:Prema Matousecu, sad je na drugom mestu a ispred njega je samo komercijalni Online Armor Personal Firewallhttp://www.matousec.com/projects/firewall-...roducts-ratings

Edited by Conspirator
Link to comment
jel koristi neko Lavasoft Ad-Aware?...upravo sam skinuo neko Anniversary izdanje...koristio sam prethodne verzije, skroz OK program...
Deo standardnog freeware paketa, mada ga nisam koristio u poslednje vreme... Nekad ubedljivo najbolji free anti-malware programcic...
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Divota. Internet mi je zakucan 66 kb/s, od maksimalnih 115.Koji deo softvera moze da uspori protok?Reinstalirao sam xp pre tri dana (ne znam koji me je djavo terao), juce sam instalirao ceo paket zastite avira (vec imam utisak da je u pitanju najobicniji krs), i danas sam zaglibljen na nekoj skroz bezveze brzini.---edit: definitivno nesto nije u redu

Edited by nixolaus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...