Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

dovoljno, ali uopste nisam pratio nase podzemlje niti me to interesuje, tako da sam propustio te dogadjaje

 

mislim da sam jedini u drustvu koji nikada u zivotu nije pogledao one nase geengsta dokumentarce, citulje ili kako se vec zovu

 

samo mi je nekako bez veze da jedan takav badass, kakav je Omar u ovoj seriji, na cije ime se svi poseru, zagine tako sto upadne klinac u prodavnicu i rokne ga opusteno Holivudski..

nekako mi ne ide

 

edit: mislio sam da ce biti neki obracun sa Chrisom i da ce tako pasti.. taj neki fazon.. roknu jedan drugog ili tako nesto, sta znam

Ne bi li to bilo holivuckije?

 

Meni je kul kako su to odradili. Milsim, da, ocekivalo se od Omara da padne u nekoj spektakularnoj sceni obracuna, ali ga je na kraju ubio neko na koga ne bi ni izvadio pistolj cak i da je imao vremena. 

Link to comment

Ne bi li to bilo holivuckije?

 

Meni je kul kako su to odradili. Milsim, da, ocekivalo se od Omara da padne u nekoj spektakularnoj sceni obracuna, ali ga je na kraju ubio neko na koga ne bi ni izvadio pistolj cak i da je imao vremena. 

taj rad. nagovestaj recidiva ljuckosti u omaru.

po mom misljenju savrseno odradjeno, sto cola kaze, nebja tu nista diroo.

Link to comment

Meni je ovakav Omarov kraj bas logican. Ubila ga klinacka boranija jer jaci igraci ne bi imali muda ni da ga mrko pogledaju.

Link to comment
 

po mom misljenju savrseno odradjeno, sto cola kaze, nebja tu nista diroo.

 

 

takodje

 

i takodje je uloga dece u zavrsetku serije krucijalna za kontinuitet u prici. trebalo bi ipak da pogleda do kraja da bi to bolje sagledao.

Edited by Joe D
Link to comment

ok ok
nastavicu

interesuje me i zbog te scene s` Marlom koju je Toni spomenuo na prethodnoj strani

mada sam mislio da iskuliram malo i svarim ovo... a i da usporim... jedem epizodu za epizodom, zaboravio sam da doruckujem jutros pravu hranu :)

Edited by Have_Fun
Link to comment

eh pa to ti je Wire. 

nego nesto razmisljam da me je u seriji zapravo iznervirala samo jedna stvar, a to je Hamsterdam. to u Americi ne bi moglo.

Link to comment

gledaćeš ti to još par puta, ništa ne brini

planiram to, jer mi se cini da nisam dovoljno pazljivo ispratio onu igru politicara, advokata i ostalih

nekako sam vise bio skoncentrisan na ulicu, narko dilere, ubistva i te detektivske zavrzlame

Link to comment

eh pa to ti je Wire. 

nego nesto razmisljam da me je u seriji zapravo iznervirala samo jedna stvar, a to je Hamsterdam. to u Americi ne bi moglo.

 

meni to sa hamsterdamom pokazatelj koliko se svet promenio u par godina. sada bi sa ovakvim tviterima, instagramima i sl., hamsterdam bio zatvoren još pre otvaranja, jer bi Herc  okačio na instagram fotku spremamo se za džankije.

Link to comment

meni to sa hamsterdamom pokazatelj koliko se svet promenio u par godina. sada bi sa ovakvim tviterima, instagramima i sl., hamsterdam bio zatvoren još pre otvaranja, jer bi Herc  okačio na instagram fotku spremamo se za džankije.

 

Ma Hamsterdam je bio simbolicka igra Davida Simona, tako reci esej o "war on drugs" i to tako treba gledati, kako socijalni ogled i stilsku vezbu.

ni pre deset godina nije moglo tako nesto, sjurio bi se FBI momentalno da pohapsi sve odgovorne za to.

za mene toj prici nije bilo mesta u seriji jer mi je to bio preveliki stretch iako sam shvatio poentu i cilj te epizode.

Link to comment

nova vrsta.

ako je marlo nova skola, ovaj je najnovija, novo obdaniste takoreci, mutant jaci i besprizorniji od svih prethodnih.

 

bas to

Link to comment

 

za mene toj prici nije bilo mesta u seriji jer mi je to bio preveliki stretch iako sam shvatio poentu i cilj te epizode.

Da, Hamsterdam je bio pomalo jumping the shark u toj seriji. (Sto je ona zahvaljujuci inace visokom nivou nekako podnela.)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...