Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Evo pogledaj koja tema je pri vrhu imdb stranice za tu seriju :lol:

Is todays war really this boring?

 

серија је прављена по књизи коју је писао лик који је био тамо, тј. репортер из серије... није никада требала да буде акције, већ да буде приказ рата из угла просечног војника и свих ретардираности и бизарности које иду са тим... генерално људи имају представу на основу филмова да је рат нон стоп акција, и да је све савршено координисано и извршено или несавршено ако је потребно да буде ради драмског ефекта, generation kill је много реалнији приказ рата него што је то american sniper рецимо... нпр. сцена када мисле од града да је колона ирачких тенкова па зову бомбардовање и онда накнадно извлачање како не могу да потврде да има уништених тенкова док гледају избомбрадовану пустињу је мени неупоредиво боља од било каквих рамбо глупости

Edited by Dionysos
Link to comment

mene iznervirala serija kad je upala u dekadenciju i gluposti, kao sto je epizoda sa medicinskim eksperimentima. 

Link to comment

meni leglo, volim narativnu opsirnost 

 

da, meni je bas zato legla. isti osecaj kao kad zapalis neku laganu buksnu i gledas trezor na rts-u kad ima nesto zanimljivo. znam da ovo poredjenje nikom nema smisla sem meni :D

Link to comment

da, meni je bas zato legla. isti osecaj kao kad zapalis neku laganu buksnu i gledas trezor na rts-u kad ima nesto zanimljivo. znam da ovo poredjenje nikom nema smisla sem meni :D

samo se ti drogiras na ovom finom mestu :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...