Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Očigledno se sećaš barem svog doprinosa kada si se ovako brzo javio.

 

Have_Funa sam do sada svaki put iskulirao, ali brzo je usvojio uobičajenu praksu da, kada ne iskuliram brojne doskočice, dobijem uobičajeno: odakle mi to.

 

 

edit: Uostalom, reportujte me teacheru, banujte. Ionako sam šljam najgori što se njega tiče!

Edited by Ajant23
Link to comment

...

 

glupi Wire...

 

da l` su mogli gluplje da zavrse s` Omarom

 

ispizdeo sam, ni ne zelim da gledam dalje

cek da vidis kako ce meknalti da nagabusi :(

 

 

to je jedina serija koju sam morao gledati max 1 epizodu dnevno, jer u suprotnom nisam mogao da spavam.

Link to comment

...

 

glupi Wire...

 

da l` su mogli gluplje da zavrse s` Omarom

 

ispizdeo sam, ni ne zelim da gledam dalje

momce, serija je tragedija. kakav si ishod ocekivao, da odjase sa meknaltijem u sumrak i zive srecno do kraja zivota?

Link to comment

naravno da ne

nisam ni mislio da ce preziveti, ali ovo ovako mi je bas glupavo

kad god se Omar pojavi negde, svi se razbeze kao pizde.. covek izadje bez oruzja u bade mantilu i gacama po zitarice, svi se poseru, pobegnu, bace mu robu a on je cak i ne trazi.. i sad kao zagine tako sto upadne klinac i resi ga

ma vazi..

Edited by Have_Fun
Link to comment

pa to bi bilo logično. meknalti posle burnog i raspojasanog života, procenjuje ga sve te konobarice više ne ispunjavaju. okreće se toploj muškoj ljubavi i nailazi na omara koji je shvatio da od gangsta života nema vajde. meknalti i omar otvaraju NVO za savetovanje i pomoć tinedjžerima u Filafelfiji.

Link to comment

naravno da ne

 

nisam ni mislio da ce preziveti, ali ovo ovako mi je bas glupavo

 

kad god se Omar pojavi negde, svi se razbeze kao pizde.. covek izadje bez oruzja u bade mantilu i gacama po zitarice, svi se poseru, pobegnu, bace mu robu a on je cak i ne trazi.. i sad kao zagine tako sto upadne klinac i resi ga

 

ma vazi..

ne znam koliko imas godina, ali takve stvari uopste nisu bile neuobicajene u beogradu pocetkom devedesetih.

tojest, deca ubice. 

recimo onog sabana na zvezdari je rokno klinac koji je isao u 7. razred max.

Link to comment

ne znam koliko imas godina, ali takve stvari uopste nisu bile neuobicajene u beogradu pocetkom devedesetih.

tojest, deca ubice. 

recimo onog sabana na zvezdari je rokno klinac koji je isao u 7. razred max.

dovoljno, ali uopste nisam pratio nase podzemlje niti me to interesuje, tako da sam propustio te dogadjaje

 

mislim da sam jedini u drustvu koji nikada u zivotu nije pogledao one nase geengsta dokumentarce, citulje ili kako se vec zovu

 

samo mi je nekako bez veze da jedan takav badass, kakav je Omar u ovoj seriji, na cije ime se svi poseru, zagine tako sto upadne klinac u prodavnicu i rokne ga opusteno Holivudski..

nekako mi ne ide

 

edit: mislio sam da ce biti neki obracun sa Chrisom i da ce tako pasti.. taj neki fazon.. roknu jedan drugog ili tako nesto, sta znam

Edited by Have_Fun
Link to comment

а и убиство има симболичку тежину, тај клинац што га је рокнуо је био један од оних који су се играли пуцања након обрачуна када је загинула једна од омарових ортакиња, и на шта му је банк рекао да има лош утицај на друштво, на клинце који у њему виде хероја 

Link to comment

dovoljno, ali uopste nisam pratio nase podzemlje niti me to interesuje, tako da sam propustio te dogadjaje

 

mislim da sam jedini u drustvu koji nikada u zivotu nije pogledao one nase geengsta dokumentarce, citulje ili kako se vec zovu

 

samo mi je nekako bez veze da jedan takav badass, kakav je Omar u ovoj seriji, na cije ime se svi poseru, zagine tako sto upadne klinac u prodavnicu i rokne ga opusteno Holivudski..

nekako mi ne ide

 

edit: mislio sam da ce biti neki obracun sa Chrisom i da ce tako pasti.. taj neki fazon.. roknu jedan drugog ili tako nesto, sta znam

cekaj poslednju scenu sa marlom, i sve ce ti leci lepo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...