Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

BTW kako se medju forumasima rangira Oz?

:0.6:

 

od drugog dela cetvrte sezone poceo je opadati kvalitet. jedan od omiljenih serija tho

Link to comment

Snoop mi se mozda najmanje dopada od svih.. mada mi je receno da je ona real-deal.. no, ipak mi deluje da malo na silu igra svoj lik.

I pred kraj mi je Herc postao manje dopadljiv, ali jbg.. jednostavno je tako napisan lik kojeg je trebao da odglumi

I meni je bila antipaticna, s' tim sto maltene igra samu sebe, posto je autenticna osoba sa ulica Baltimora, nije stvarno bila hitman ali je bila dilerka i odrobijala je neku ribu, pa je posle The Wirea popila jos par godina zatvora. :)

 

@189- Pa da, verovatno si u pravu oko toga koji je klinac ciji naslednik, pricao sam napamet posto ima 2-3 godine kako sam gledao seriju.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

meni jedino muzon ne pije vodu, od bitnijih (po pitanju uvjerljivosti). ako je i realan lik, to je zato sto je realnost nekad smorno pozoriste.

Muzon i Omar. Kao da su nekako na silu ubaceni...
Link to comment

gledaj ponovo wire nakon nekog vremena. imaces potpuno novi pogled i zavolices likove koje su ti se u prvom gledanju cinili nebitni ili nezanimljivi.

+1 ja sam to učinio nakon samo mesec dana :). U međuvremenu sam se naložio da gledam neke druge serije ali nije išlo, pa rekoh, šta fali da obnovim gradivo dok se još sećam na šta treba da obratim pažnju. 

 

i potpuno se obrne odnos prema kvalitetu sezona. na primer, nakon drugog gledanja sam imao mnooooogo bolje mišljenje o petoj sezoni. 

 

edit: justified je jedina serija koja me je privukla i održala pažnju.

 

ili da gađaš neki skroz drugi kontekst i jezik. na primer, neku dansku seriju, tako nešto. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Snoop mi se mozda najmanje dopada od svih.. mada mi je receno da je ona real-deal.. no, ipak mi deluje da malo na silu igra svoj lik.

 

Born a premature crack baby and weighing only three pounds, she was not expected to live.[1] She was so small that she was fed with an eyedropper until she could be fed normally.[1] According to her memoir, Grace After Midnight, she met her biological parents very few times; her mother was a crack addict and her father was a stick up man. She thus decided to go by her foster family's surname. She was a tomboy from a young age.

neko je ovde na forumu napisao da je tek nakon, lupam, polovine sezone skapirao da je u pitanju žena. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Mislim da je Herc neki deus ex machina ili kako se već to zove u svih pet sezona. U svakoj je napravio neko sranje ili je načinio neki brejktru. 

 

Lik je tačno 50-50 podeljen kao neki nesvesni tenk koji ide pa gde stigne. 

 

Najvažniji lik serije. 

Link to comment

Mislim da je Herc neki deus ex machina ili kako se već to zove u svih pet sezona. U svakoj je napravio neko sranje ili je načinio neki brejktru. 

 

Lik je tačno 50-50 podeljen kao neki nesvesni tenk koji ide pa gde stigne. 

 

Najvažniji lik serije. 

davaj onaj text!

 

Generation Kill pod obavezno. I gledaj Southland od pandurskih! Izuva!

turio sam vec da se skida Generation Kill.. lako sam ubedjen :)

ty all

Edited by Have_Fun
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...