Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

počela treću i opet slična vrsta šoka :)prvo sve ono crnčići dilerčići, Avon, Stringer, levo desno, pa odjednom pijani Poljacisad se saživeh s pijanim Poljacima kad ono gomila političara u odelima & novih crnaca koji se upucavajuali ne sumnjam da će biti dobro :Da pojavio se i Littlefingerčić, i izgleda da će imati sličnu ulogu :lol:

Link to comment

eh pa šta da radim kad sam prvo Game of Thrones gledala :Dmada zaprvo tog glumca još odavno znam, kao ubijenog slikara <nije nikakav spojler!!!> iz jedne epizode Poaroa

Link to comment
  • 4 weeks later...

The Wire je super, stigoh do osme epizode drugog serijala. McNulty je car, naročito onako pijan. Nisam toliko oduševljen glumačkim kapacitetima lika koji stoji iza Omara, mada je uloga zaista fantastično razrađena (ako sam dobro ispratio, po RL liku). Dobar je Bunk. Ona ekipa iz prodžekta zaista deluje autentično. Na kog eminentnog forumaša koji se validira vas podseća Frank Sobotka? :D

Link to comment
The Wire je super, stigoh do osme epizode drugog serijala.McNulty je car, naročito onako pijan.
bice ti

zao kad izgine u cetvrtoj :(

Link to comment

zao kad izgine u cetvrtoj :(

i meni je to pomalo tužna scena, pogotovo kada se setiš njegovih početaka u onoj epizodi o šahu sa početka serije

Link to comment
The Wire je super, stigoh do osme epizode drugog serijala.McNulty je car, naročito onako pijan. Nisam toliko oduševljen glumačkim kapacitetima lika koji stoji iza Omara, mada je uloga zaista fantastično razrađena (ako sam dobro ispratio, po RL liku). Dobar je Bunk. Ona ekipa iz prodžekta zaista deluje autentično.Na kog eminentnog forumaša koji se validira vas podseća Frank Sobotka? :D
ajde bjazi, mkw je razvalio.
Link to comment
bice ti

zao kad izgine u cetvrtoj :(

kakav si trovač :)

ajde bjazi, mkw je razvalio.
rekoh, utisak gradim na 20ak odgledanih epizoda, gde mnogo više dolazi do izrađaja sjajna uloga nego glumačko umeće. no dobro, moguće je da ću promeniti mišljenje kako serija bude odmicala.amelija, da, na gazzu mislim :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...