Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

koji je balvan onaj Herc, brate čovečea ona vaša Snoop-persona mi je išla na kiki od samog početkainače negde u s04e07 ili e08 joj je Chris rekao "hey girl" :isuse: (prevod: da nisam čula od vas ranije tek bih tada shvatila)

Link to comment
Spiros, Greek, Marlo, Chris i McNulty su mi najomiljeniji likovi...
sve sve, ali Marlo :yucky:baš onako jezivo zloinače i dalje tvrdim da je treća sezona najlošija, no da vidimo još petu
Link to comment

e to mož biti :)mislim, nije da je loša, ali nekako mi je najusporenija i najmanje sam bila napeta "aaa šta li će sada biti"a kraj nisam očekivala ama uopšteniti da će

koknuti Stringera

a ni da će

ga Avon prodati

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nakon drugog gledanja treća sezona mi je najbolja. Druga i dalje, na žalost, najmanje dobra, baš kao i prvog puta.Otprilike, nakon prvog gledanja:ČetvrtaPrvaTrećaPetaDrugaNakon drugog gledanjaTrećaPetaPrvaČetvrtaDrugaMada, realno, serija zakiva i ta druga sezona je bolja od bilo čega drugog na televizorima.Omiljeni momenti iz trećeg serijala:1. Naravno, Who's your dawg?

2.A great moment of civic compromise.
3. Fecal gravityI naravno, završna scena uz prigodnu pratnju Solomon Burkea. Toliko dobro je sve u toj sezoni urađeno, sve je došlo na svoje mesto na kraju, do najsitnijeg detalja. Remek delo! Edited by pacey defender
Link to comment

meni skoro suprotno. druga najbolja treca jako dobra ali je vuce dosta to sto je zapravo ono sto su svi ocekivali da bude druga a peta oba puta ubedljivo najlosija. jednostavno novinari nisu kliknuli.

Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...