Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

amelija, mnogo pitas. cuti, ne citaj topik i gledaj . ovde se pise bez spoilera, lako moze da se desi da procitas sto ce ti smanjiti uzitak. btw, druga sezona je najbolja.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment

hehe u pravu si kojote, bolje da ne zapitkujem unaprednego, odgledah 3 epizode sa Poljacima, i jesu stvari mnogo jasnije, a i navikoh se već i na Poljake :D, nego jedna sitnica:nisam sigurna da li sam dobro shvatila da onaj poljski šef policije (koji ima onog za zeta što je pucao u auto i izbio oko klincu Crncu) hoće da istražuje Sobotku samo i jedino zato što je pop uzeo Sobotkino staklo za istaknute prozore u crkvi a njegovo za neke sporedne?

Link to comment

eh da, bilo je i to već, dobio je šef poštom sliku tog kamionamada mi to više deluje kao reakcija na akciju, a onaj prozor kao <vrlo bizarni!!!> početni impuls

Edited by Amelija
Link to comment
hehe u pravu si kojote, bolje da ne zapitkujem unaprednego, odgledah 3 epizode sa Poljacima, i jesu stvari mnogo jasnije, a i navikoh se već i na Poljake :D, nego jedna sitnica:nisam sigurna da li sam dobro shvatila da onaj poljski šef policije (koji ima onog za zeta što je pucao u auto i izbio oko klincu Crncu) hoće da istražuje Sobotku samo i jedino zato što je pop uzeo Sobotkino staklo za istaknute prozore u crkvi a njegovo za neke sporedne?
Upravo. Meni je to jedna od najboljih fora - the only way good things get done jeste kada se poklope sa nekim bednim i sujetnim interesima ljudi na vrhu.
Link to comment

tebi je raskantavanje sobotke good thing? ili misliš na kolateralnu korist u vidu napada na grke?

Edited by McCabe
Link to comment
hehe u pravu si kojote, bolje da ne zapitkujem unaprednego, odgledah 3 epizode sa Poljacima, i jesu stvari mnogo jasnije, a i navikoh se već i na Poljake :D, nego jedna sitnica:nisam sigurna da li sam dobro shvatila da onaj poljski šef policije (koji ima onog za zeta što je pucao u auto i izbio oko klincu Crncu) hoće da istražuje Sobotku samo i jedino zato što je pop uzeo Sobotkino staklo za istaknute prozore u crkvi a njegovo za neke sporedne?
video je da sobotka ima mnogo više para nego što bi trebalo, pa mu je bilo sumnjivo..
Link to comment

tebi je raskantavanje sobotke good thing? ili misliš na kolateralnu korist u vidu napada na grke?

Pa ne, nije to mislio. Jer ako bi to mislio, onda nema dušu i nije čovek i treba tražiti ban za njega.
Link to comment

Meni je treca sezona bila do jaja. Cetvrtom nisam odusevljen za razliku od vecine.Mislim da je vrijeme da odgledam sve ponovo. Pocinjao sam na TV-u vise od nekoliko puta ali niko nije istrajao™ i pustio sve do kraja tako da sam prvu ili pola prve odgledao jedno 4 puta a ostale jok.

Link to comment

kad smo se već dotakli, mojih pet, iz glave nabacanih, najpotresnijih momenata:

5. stradanije volasa4. stradanije omara3. rastanak dukija i majkla2. sobotkin odlazak kod grka1. šerodova pogibija i bablsov pakao

Link to comment

sad motam seriju u glavi i prisećam se svih pizdarija koje je onaj bivo od herca napravio. zapravo je direktno odgovoran za šerodovu smrt, za rendijevo gepekovanje u dom, za uništenje hamsterdama. istovremeno je izjebao i levija i marla.čovek je pogonsko gorivo svih zbivanja. neobjašnjiva sila prirode. haos. zapravo, zaključujeem da je u pitanju glavni lik serije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...