Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

odgledala celu prvu sezonu, počela drugusad treba povatati sve one Poljake i Ukrajince
sve ce ti se kasti samo za 2-3 epizode, bez brigemeni druga sezona mos def najbolja, i posle treceg gledanja Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

ček, ček, kome sad da verujem?nego, nije to ni bitno, kad budem odgledala sve presudiću ja :Povo je bitnije:

sve ce ti se kasti samo za 2-3 epizode, bez brige
super :)odgledala sam samo prvu, i malo mi je bilo ono taman sam lepo upoznala sve one Crnce kad sad odjednom gomila novih Poljaka i poneki Ukrajinac i Grk
Link to comment

U (skoro) svakoj sezoni prave takve tranzicije, što je i deo recepta. Standardni pristup je da do besvesti arčiš dobitnu kombinaciju, izmišljaš nove, slabije, i manje uverljive zaplete za postojeće llikove. Wire odstupa od tog šablona i to savršeno.

Link to comment
2. sezona je vrh vrhova televizije
да, али какав суморан почетак. умало сам одустао када сам први пут почео те давне 2008.
Link to comment

Slazem se i sa Morganom i sa 3opgeom. samo cekas da vidis Avona i ekipu kad ono neki musavi poljaci. A onda krene sve negde oko trece ili cetvrte epizode. Definitivno najemotivnija sezona. a ako bih neku morao da izdvojim ko najslabiju to je onda peta sezona.

Link to comment

i ja se slazem i sa vama obojicom i sa sobom. govorila sam iz perspektive zaokruzene sezone, ali fakat je prvih par epizoda zahtijevalo navikavanje.edit, jeste peta malo slabija od ostalih, ali mnogo mi se svidjeo gus, pa onda i nju volim.najmanje volim 3. sezonu.

Edited by morgana
Link to comment
samo cekas da vidis Avona i ekipu kad ono neki musavi poljaci.
upravo :lol:ali uopšte ne sumnjam da će sve biti u najboljem redu :-)>> p.s. da ne bude zabune, zaintersovali su mene apsolutno i musavi Poljaci, nego mi je samo bilo onako malo "and now something completely different" Edited by Amelija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...