Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Ponovo sam krenuo od prve sezone, ritmom jedna ili dve epizode sedmično. Ladno se Majkl pojavljuje u prvoj sezoni. U epizodi 04 kada gluvari na nekom ćošku dok Lester dolazi u zajeban kraj da obavi nešto, ne sećam se šta. To prosto ne možeš da uočiš nakon prvog gledanja. Inače, Duki i Majkl su rođaci u RL. Još mi samo recite da je ona džankoza koja od Omara žicka u prvoj sezoni Majklova keva.

Link to comment
ne mogu se setiti ni lika ni imena da ga jebešmož malo više opisa, šta je radila, po čemu je karakteristična, u kojoj sezoni, i to?
ajde bjazi :mellow:
Link to comment
Zeno kako citas ovu temu a da nisi sve pogledala???? Eto sad znas da ce da zagine Meknalti :(
a nek zagine kad je pijanicanego, ovaj, pogledah onaj klipić, i ovaj, hm, znači onaj mali zli delikvent pomagač Marloa koji je kupio onu heftalicu je ovaj khm, žensko?!?!?!?!? :huh:bila sam uuuuverena da je to neki <muški!!> klinac od 13-14 godina
Link to comment

he, pa bilo bi lepo da sam ja pomislila "hm, da li je ovo bata ili seka, ko to zna"ali ne, ja sam bila kompletno uverena da je batamislim, nije ni da sam dovodila u pitanje pa kao e ne ipak sam uverena -- nije mi se ni u najzaturenem deliću mozga pojavila ideja da bi mogla biti seka :mellow:

Link to comment
Samo što se u početku ne prepoznaje baš da li je bata ili seka. A i posle se ne razume bar jedno 20% svega što mrmlja...Ko ne zna - žena je nekakav naturščik, ubacili su je u cast čisto da imaju nekog sa uličnim iskustvom, a posle joj proširili ulogu kad se dobro pokazala.
ako se dobro secam, michael k williams (omar) je nju upoznao u nekom baru/pubu i tako je ona dobila ulogu.btw, amelija, nemoj gledati youtube klipove jer ces tako spoilovati sama sebi. tako sam ja prosao i skontao da je umro neko vazan <_<inace, sad sam poceo da gledam opet drugu sezonu. kakav masterpiece :Hail: Edited by 189-
Link to comment
tako sam ja prosao i skontao da je umro neko vazan <_<
Same here. Cak nisam ni gledao klip, nego sam po naslovu zakljucio da je Meknalti poginuo i toliko se smorio da umalo nisam batalio seriju na pola. Posle sam jos dve sezone samo cekao kad ce da zagine, kad ono... Edited by Radagast
Link to comment

Spiros, Greek, Marlo, Chris i McNulty su mi najomiljeniji likovi...druga i cetvrta sezona su mi nabolje...proslo je 5 godina, ali nikako da prezalim seriju, svake godine obnavljam gradivo...

Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...