Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

O-kej, funk soul sister, slavi i pišaj po mom grobu!!!!!!!Na drugom forumu pišem Taličnog Toma i kao budala sam što sam prevodio Žicu...Ma, nosite se svi... Slavite!!!!!Pobedili ste!Ja nisam Ajant, a daleko od toga da sam Taličan...

Link to comment

Poentirala si na očiglednom spuštanju RL-a, koji mi je spušten kada sam se ogradio od Ajanta...Neka ti je, Slepa živana, ali ja tri blage veze nemam ko ti je ova, a tebi neka je na čast i partijsko zadovoljstvo!!!A znam da ćeš se praviti luda :)

Edited by Ajant23
Link to comment
amelija pobogu, spojler, spojler
a bre pa samo još ja nisam odgledala seriju :D
:cry: najveća carčina..
pa da

plus ekstra glupo ispade, nije mogao bez advokata nego tek sutra, a u međuvremenu pričao s Nikom, otišao da se vidi sa sluzavim Grcima (koji se izvukoše btw još jedan :rant:) i baš je onaj dokument o saradnji s policijom morao da stigne do zlog grčkog policajca :frust:

Link to comment

Ako, kada se ogradim od Ajanta, može da mi se čak i ono radi, ma briga me...Evo, promenio sam lozinku na TT-u...Logujte se i radite šta hoćete:User: Talicni TomPass: Ajant23Ajant23 (uslov im 8 znakova, pa sam morao da ponovim dva puta)Sajt je naravno: http://www.prijevodi-online.org/serijeŠta mi je spuštano, spuštano je... Evo sad imate jedan nacionalizovan nick...Ja Ajant nisam, a sada sam sahranio TT-a, koji ništa drugo nije ni radio osim što je pravio budalu od sebe prevodeći Žicu, pilot Lucka samo zato što volim Milchove dijaloge, i Spacejevu Kuću karata, dok drugi Gošinijev lik nije preuzeo posao na sebe... A, vi, slavite! Report nikad u životu nisam kliknuo i nemam nameru.Spuštaš mi mrtvim drugom, a? Ja Ajant nisam!

Link to comment
probao sam da provucem sve njegove izlive kroz google translate. razumljivije, ali i dalje nejasno
Nije ti Teacher više moderator tako da ti te sačekuše sada imaju manje šanse :(
Link to comment

ja došla da još nešto napišem o seriji ali sam se uplašila :huh:

ah da, ne znam da li je društveno prihvatljivo, no meni bilo malo žao i kad su koknuli Deeja

Edited by radisa
Link to comment
ok ja cu te sad reportovati, ne znam koji ti je djavo, nadam se da ce modovi staviti spojlere kad ti ne umesznam da ovo zvuci kao jeres, ali jos ima nesrecnih ljudi, slepih kod ociju, koji jos nisu pogledali ovu seriju i ne treba im kvariti ovu Blagovest. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...