Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

[/size]ok ja cu te sad reportovati, ne znam koji ti je djavo, nadam se da ce modovi staviti spojlere kad ti ne umesznam da ovo zvuci kao jeres, ali jos ima nesrecnih ljudi, slepih kod ociju, koji jos nisu pogledali ovu seriju i ne treba im kvariti ovu Blagovest.
Imamo neki dogovor ovde da spojlere stavljamo u roku od 48 sati posle emitovanja epizode, a posle se valjda podrazumeva da su svi gledali ako žele da nastave da čitaju topik.A ti sad ovde maltretiraš ljude da stavljaju spojler o sezoni koja se završila pre devet godina i 10 meseci, na 77. strani topica koga si iščitao dotle, ali bez spojlera?
Link to comment
Imamo neki dogovor ovde da spojlere stavljamo u roku od 48 sati posle emitovanja epizode, a posle se valjda podrazumeva da su svi gledali ako žele da nastave da čitaju topik.A ti sad ovde maltretiraš ljude da stavljaju spojler o sezoni koja se završila pre devet godina i 10 meseci, na 77. strani topica koga si iščitao dotle, ali bez spojlera?
Kad tako postavis, ima smisla.Eh. Uostalom, ko od nas nije ponekad bahato uleteo da deli pravdu i soli pamet u sredini cija pravila ne poznaje :isuse: Izvinjavam se, idem, odlazim... Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

aj vaso nemoj da se jediš :)objasnio je Lrd o čemu se radi, ali nije problem da prijavim da ubace u spojler i ostalih par postova ako misliš da mogu naići još zaostaliji od mene (a onaj prvi put kad si reko "amelija brate spojler" mislila sam da se zajebavaš :mellow:)

Link to comment

stavio sam spojlere na par zadnjih bitnih postova.daboviću, sedi i gledaj to već jednom a vi budite cool u narednom periodu pa stavljajte spojlere sami za sobom :D

Link to comment

A zamisli da je neko van spojlera napisao da je McNulty greskom smrtno ranio Bunka u cetvrtoj sezoni...

Link to comment
stavio sam spojlere na par zadnjih bitnih postova.daboviću, sedi i gledaj to već jednom a vi budite cool u narednom periodu pa stavljajte spojlere sami za sobom :D
ja sam gledao vec dva puta svih pet sezona, epizodu za epizodom, i ako Bog da gledacu jos jednom sada u junu.zbog drugih sam ja dramio...nista meni ne treba...edit: ti ces meni "gledaj vec jednom"! tako starijem coveku da kazes...ja kad sam gledao Wire ti si jeo pacja govna umesto dudinja. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

čar čitanja kvalitetnih topika o kvalitetnim serijama je u tome što tu i tamo otvoriš spoiler u kom je opisano nešto iz epizoda koje još nisi gledao. jebiga.ja sam čitao topik paralelno sa gledanjem jedno godinu dana nakon što je forumska pomama splasla. sećam se da ima jedna zorgetova bomba na nekoj od uvodnih strana ali nakon toga je mestimično bezbedno. moram da istaknem da je osvrt forumaša ajanta na dešavanja u trećoj sezoni jedna od boljih stvari koje sam iščitao na forumu. neka mi forumaš ajant ne zameri na ovom prisećanju.

Link to comment
zbog drugih sam ja dramio...
shvatila sam ja, i reportovala samu sebe za svaki slučaj ako ipak neko gori od mene zalutafala bile :)
A zamisli da je neko van spojlera napisao da je McNulty greskom smrtno ranio Bunka u cetvrtoj sezoni...
a jel rekao "fuck fuck fuckity fucking fuck fuck fuuuuck!!!!"i koliko puta? Edited by Amelija
Link to comment

btw, mene Frank Sobotka podseća malo na Gazzu :blush:a Džordž Grk mnogo na mog, hm, devera? (brata od muža) <mada to i nije interesatno>

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...