Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

ma nema problema :D nek se ponavlja i treba :Dinace, nikako da nagovorim ljude da pocnu gledati ovu seriju <_< svi nesto kazu tipa: mozda, prvo ovo pa onda wire i tako neke gluposti... jbg kad serija nije nikad bila zastupljena kao neke ostale serije..

Link to comment

na jednom forumskom okupljanju je neko pricao da je breaking bad bolji od vajera jer su likovi u vajeru jednodimenzionalni. valjalo bi razmisliti o nekom entry testu i za forum i za rl okupljanja.

Link to comment

nije bilo forumsko, puj puj.lud si.mada je bilo forumasa tamo.elem, probao da se samokvotujem di pljujem zicu, al me mrzelo da nadjem post.

Link to comment
i bolje tako.sto se mene smatra, delim ljude na one koji vole vajer i nebitne likove.
ja se toliko razočaram kad nekoga ubedim da pogleda makar prvu epizodu, a oni na to kažu - što je ovo dosadno, ko sve ostale csi serije isuse.gifa part of me diesodnosi sa takvim ljudima uglavnom dožive shift+delete sudbinu, avaj.kako neko može posle who shot snot da ne bude forever hooked?to nema veze sa zastupljenošću serije, to ima veze sa tim da li ti ljudi nešto žele da nauče ili im televizija/filmovi/knjige služe samo da im brže prođe vreme (ili sam u ovom trenutku isfrustrirana pa mi se tako čini).
Link to comment
odnosi sa takvim ljudima uglavnom dožive shift+delete sudbinu, avaj.kako neko može posle who shot snot da ne bude forever hooked?
ma ja sam otiso korak dalje, izbo sam jednog srafcigerom.il sam ono hteo, ne secam se vise.a fakat malo sporije pocinje, al je vec posle 3, 4. to.
Meni se opet gleda.Moram da se suzdrzavam, nema par mjeseci da sam zadnji put odgledao seriju :)
poslednji Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...