Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

pa da, pravi omar je onaj donnie koga butchie poshalje u zatvor da pomogne omaru, a onda posle pogine u pucnjavi kod monka u stanu kada omar uradi spiderman-shit i prezivi (shto je mislim zaista bilo preterivanje, trebalo je da ga ubiju tada)...
Kao što reče 189-, to se zaista desilo. Mada, kad pogledaš priču o pravom Barksdaleu - e, to bi u seriji delovalo potpuno neverovatno.
Link to comment
da da omeksao sam zbog nove godine
nisi trebo. utopice se ovde u ovoj dzungli od zilion serijchina sto ih blesavi forumashi skidaju u kontinualnom vremenu. :D
Link to comment

eh, otkinuo me kraj. i kraj kao kraj i što se završilo na svim meni dostupnim televizijama.ostavila sam petu da odgledam u old fešn maniru, na tv-u, kad mi se tako uklopilo.nemam šta novo da dodam, sve ste rekli, osim da su mi dve omiljene serije svih vremena baltimorske.

Link to comment

Sad kad je gotovo, je l' ostavila televizijska/B92 Žica bilo kakav utisak u široj javnosti? Ili je zapravo bila neprimećena poput Sopranosa na Pinku? Neko zna nekog ko je počeo da gleda na teveju?

Edited by Buck Naked
Link to comment
eh, otkinuo me kraj. i kraj kao kraj i što se završilo na svim meni dostupnim televizijama.ostavila sam petu da odgledam u old fešn maniru, na tv-u, kad mi se tako uklopilo.nemam šta novo da dodam, sve ste rekli, osim da su mi dve omiljene serije svih vremena baltimorske.
Imaš večeras od 1 do 4 30 h poslednje tri epizode, thats all folks :)
Link to comment
Sad kad je gotovo, je l' ostavila televizijska/B92 Žica bilo kakav utisak u široj javnosti? Ili je zapravo bila neprimećena poput Sopranosa na Pinku? Neko zna nekog ko je počeo da gleda na teveju?
ne znam, mada nisam nikoga ni pitala. ne intimiziram se toliko sa širom javnošću. pričalo se već o bezveznosti termina.ja sam počela zahvaljujući forumu, ali sam baš velike pauze pravila što između sezona, što između epizoda.nisam ja za te imam svučeno, mogu da gledam kad hoću varijante. to se obično svede na tu je, neće pobeći i onda se samo gomila. zato sam se i odlučila za tv finale. zna se kad je i ako ne vidim, prošao voz. smile.gif
Imaš večeras od 1 do 4 30 h poslednje tri epizode, thats all folks :)
odgledala sam, a i ne odgovara mi večeras. smile.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...