Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Nisam mislio da cu ikad da je odgledam. Tacno su 4 poslednje epizode prve sezone prevagnule. Bas, bas je dobro.

 

druga sezona je najbolja. ali ni onda nemoj citati. procices kao i ja kada sam gledao i onda je dosao toni i rece mcnulty rip...

Link to comment

I 189- je napisao da mu je najbolja druga. Sta znam. Meni jedini novi interesantan lik u drugoj bio Spiros, ostali me svi nervirali, na celu sa jebenim Sobotkama (svaki na svoj nacin) ili me ostavili ravnodusnim.

Link to comment

Mene isto Frenk nervirao na prvo gledanje, posle mi postao gotivac

 

Slazem se da je u svakom slucaju daleko bolji lik od ostalih Poljaka. Ali ne volim te proud-to-be-hardworking, man-in-the-house likove pa da ga jebes. Fuck him.

Link to comment

Meni citava druga sezona bila malo.. razocarenje na prvo gledanje. Kasnije mi postala omiljena sezona. I Poljaci me isprva smarali, ali u sustini su medju najboljim likovima. Fenomenalno odradjena sezona.

Link to comment

Meni citava druga sezona bila malo.. razocarenje na prvo gledanje. Kasnije mi postala omiljena sezona. I Poljaci me isprva smarali, ali u sustini su medju najboljim likovima. Fenomenalno odradjena sezona.

+1. U prvi mah me smorilo jer su me vise zanimali evon i ekipa, ali u drugom krugu gledanja mi bila odlicna

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...