Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

THE WIRE (2002)

Featured Replies

Nisam mislio da cu ikad da je odgledam. Tacno su 4 poslednje epizode prve sezone prevagnule. Bas, bas je dobro.

 

druga sezona je najbolja. ali ni onda nemoj citati. procices kao i ja kada sam gledao i onda je dosao toni i rece mcnulty rip...

  • Replies 2.4k
  • Views 320.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ubio se Zigi Sobotka.

  • Gledam ponovo seriju i u ovodnoj špici druge sezone primećujem jedan potpuno nebitan ali meni jako zanimljiv detalj fikcije, pa rekoh da podelim:      

  • Jean-Luc Picard
    Jean-Luc Picard

    Andre Royo  ( Bubbles ) je pričao dosta vremena nakon završetka snimanja, kako mu je u jednom  momentu, u nekoj pauzi snimanja, dok je potpuno obučen i našminkan sedeo negde u blizini i čekao svoj red

Posted Images

Ono je garant Toni, ja sam kod njega i inace primjetio da je perceptivan, to ga je odalo.

onog što je otišao da radi u prodavnici patika

 

Poot je najbolji lik u seriji.

 

Slim Carls bez konkurencije. Vojnik za pozeleti. Prolazio mi ispod radara sve dok nije roknuo Ciza. U drugom gledanju primetis kakav je to lik.

Slim Carls bez konkurencije. Vojnik za pozeleti. Prolazio mi ispod radara sve dok nije roknuo Ciza. U drugom gledanju primetis kakav je to lik.

 

+1

Ja i dalje ne mogu da  poverujem da je  Vendrell  onako dzukacki ubio Lema. Ups spojler.

 

Ja na to i zaboravio, siroti Lem. :(

Odgledao sam i drugu sezonu, dobra je, ali ipak je bolja prva.

Odgledao sam i drugu sezonu, dobra je, ali ipak je bolja prva.

Uh, meni su druga i četvrta najbolje.

I 189- je napisao da mu je najbolja druga. Sta znam. Meni jedini novi interesantan lik u drugoj bio Spiros, ostali me svi nervirali, na celu sa jebenim Sobotkama (svaki na svoj nacin) ili me ostavili ravnodusnim.

Ko ne voli Sobotku Frenka

Od duše mu ostala senka

Mene isto Frenk nervirao na prvo gledanje, posle mi postao gotivac

Mene isto Frenk nervirao na prvo gledanje, posle mi postao gotivac

 

Slazem se da je u svakom slucaju daleko bolji lik od ostalih Poljaka. Ali ne volim te proud-to-be-hardworking, man-in-the-house likove pa da ga jebes. Fuck him.

Meni citava druga sezona bila malo.. razocarenje na prvo gledanje. Kasnije mi postala omiljena sezona. I Poljaci me isprva smarali, ali u sustini su medju najboljim likovima. Fenomenalno odradjena sezona.

Meni citava druga sezona bila malo.. razocarenje na prvo gledanje. Kasnije mi postala omiljena sezona. I Poljaci me isprva smarali, ali u sustini su medju najboljim likovima. Fenomenalno odradjena sezona.

+1. U prvi mah me smorilo jer su me vise zanimali evon i ekipa, ali u drugom krugu gledanja mi bila odlicna

Meni odlicna bila 2 sezona na 1 loptu. Priča o propasti srednje klase, i uzaludan pokušaj da se sadasnji tok preokrene

https://youtu.be/T-j5XWo1fPI

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.