Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Pun forum vas emotivnih lučkih radnika iz srednje klase koji se lože na S2, godinama nam to obrazlažete :yawn2:

 

U manjini smo mi crni poslovni ljudi sa bodymorskog asfalta kojima je bolja S1 i koji su bili razočarani raspletom prikazanim u S3  <_<

Link to comment

uf, ako ti je problem sto to imas u svom gradu, moram da te upozorim, sto vise odmice, to ce se vise desavati iste stvari kao i u tvom gradu.

 

Ko kaze da mi to smeta, samo sam rekao da mi je konkretno taj aspekt druge sezone nebitan jer su mi takve stvare vec dovoljno poznate iz zivota. Problem je bio sto su me novi likovi (ako izuzmemo Spirosa) uglavnom nervirali, kao sto sam vec napisao.

 

 

Btw, kako uopste mozes da pomislis da bi nekog moglo da nervira sto su stvari prikazane realno? Ali realno mozes da prikazes i nesto sto je intrigantno i nesto sto je gledaocu poznato i nezanimljivo. U ovom slucaju nisam bio zaintrigiran, to je sve.

Edited by IndridCold
Link to comment

Druga sezona je dramaturški meni najbolja, najbolja cjelina, najbolje zaokruženo, najbolja priča, odlično i snimljeno, dobri glumci, (antička) tragedija u najboljem smislu te riječi. 

Link to comment

Pa de nemoj da se cimaš džabe, evo glavna informacija - Meknolti gine. Ako će ti to sjebati seriju, onda možda da batališ poslije druge sezone, koja je (i) po meni, kao što rekoh ranije ovdje, ponajbolja.

Link to comment

Druga sezona je dramaturški meni najbolja, najbolja cjelina, najbolje zaokruženo, najbolja priča, odlično i snimljeno, dobri glumci, (antička) tragedija u najboljem smislu te riječi. 

 

Neka bude da je tako, ima smisla to sto pises, ali meni nije bilo dovoljno uzbudljivo bas zato sto me je bilo bas briga za nekoliko najvaznijih likova.

 

Nick Sobotka - a fucking jerk, pojava koja prosto poziva da ga odalamis po zubima

Ziggy Sobotka - obican klovn

Frank Sobotka - jedini od njih koji je visedimenzionalan, ali nije me se nesto dojmio. Sam je kriv za sve sto ga je snaslo, ko ga jebe.

 

Jedini tragican lik u drugoj sezoni mi je D'angelo, i zbog njega mi je bilo bas zao. Jos je i procitao Great Gatsbyja u zatvoru pa sam ga jos vise bio zagotivio.

Edited by IndridCold
Link to comment

Pa dobro, to što mu je bratić krele a sin idiot, i to što im možda ne želiš dobro iz sveg srca, pa se ne vežeš kao za Simbu, ne znači da nije dobro odrađeno, fora je i da te nerviraju, jebeš likove prema kojima nemaš niti jednu emociju. Ima ljudi idiota uvijek. E da, i Di je isto tragična ličnost. Ali Frenk, ok, pa i nek je kriv, to i jeste kvaka, što su njemu namjere dobre, ali kako ono ide, "put u pakao..." Zato i jeste tragičan, da je samo glup i pokvaren, ne bi tu bilo nikakve priče i velike tragičnosti. 

Link to comment

Pa dobro, to što mu je bratić krele a sin idiot, i to što im možda ne želiš dobro iz sveg srca, pa se ne vežeš kao za Simbu, ne znači da nije dobro odrađeno, fora je i da te nerviraju, jebeš likove prema kojima nemaš niti jednu emociju. Ima ljudi idiota uvijek. E da, i Di je isto tragična ličnost. Ali Frenk, ok, pa i nek je kriv, to i jeste kvaka, što su njemu namjere dobre, ali kako ono ide, "put u pakao..." Zato i jeste tragičan, da je samo glup i pokvaren, ne bi tu bilo nikakve priče i velike tragičnosti. 

 

OK, neka bude i da je tragican, ali prema njemu svejedno nisam imao nikakvu emociju, bas kao ni prema ostalima, osim da ih gledam sto manje na ekranu.

 

I molim te da uocis da nijednom nisam napisao da nije dobro odradjeno, naprotiv, ovde pricam iskljucivo o tome kako sam ja doziveo drugu sezonu. Kad bi nam se svima svidjale iste stvari bili bismo hive mind.

Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...