Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

mainstream, al kakav /kad je mogao karvaj, prezivece i ovaj forum/http://www.youtube.com/watch?v=MBW5a77wINQnego, jel zna neko da li je sacuvano /i gde? mozda je negde prebaceno? blog neki, nesto tako? /ono blago koje je neko godinama strpljivo i krajnje pedantno i sistemticno pisao na nekom starom forumu rtsa. tu je toliko korisnih podataka bilo pohranjeno, prava pravcata encikolopedija klasicne muzike, sa dodatkom izvodjaca, autora, koncerata itd... sa ovih prostora...zaista bi bila ogromna steta da je sve to nestalo netragom...

Link to comment

da, da...zanimljiva je rodjakinja, neko je vec pominjao dal na ovom ili onom forumu i zaista je odlicna. jesenas umalo da krenem do bukuresta, pevala je na trgu, u okviru eneskovog festivala, koji je generalno bio skroz interesantan /i stpeterburgovci i londonski kraljevski, i amsterdamski kraljevski, i orkestar radio francuske....svi na jednom mestu i svi otlicni!i to mi dade ideju, da ukoliko imate informacije o okolnim festivalima i dogadjanjima ovog tipa, skrabnite kad se setite ovde, nije bas lako ispratiti sve to ako nisi u "materiji"...evo, npr ja znam da ce biti mnogo zanimljivih muzickih dogadjanja u pecuju, posto je evropska prestonica kulture ove godine ;-))))/al budite malo precizniji od mene prilikom najava/

Link to comment
kad smo kod casta dive, ova zena ima vrlo zanimljiv staromodni glas....
Zanimljiv i pomalo staromodan jeste, ali se meni prica oko koloraturnih soprana pocinje i zavrsava sa one and only Marijom... ne vredi, uvek se najezim kada je cujem...
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Izvinjavam se, sad sam uvećao sliku i video o čemu se radi. Bila me podsetila na Briliantovo izdanje kompletnog Baha, bilo da se kupi kod nas pre par godina.

Link to comment
  • 4 weeks later...
0014fcd8_medium.jpeg24-bitni snimak Mise u H-molu. Ovo sam čekao godinama. Hor ne škripi i ne vrišti kao na običnim CD-ovima. Izvođenje veoma korektno, naravno ima i boljih, ali nisu ovako snimljeni. Uživanje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...