Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Haha, neko je glasao protiv :lol:
Hajde da ga nadjemo, pa da ga spalimo kao slozni seljani! ...Ja sam ga video kako masturbira raspecem...
Link to comment

Чек’, чек’, мени овде нешто сумљиво:А можда је већ снимао, па није стигао до трећег места, па нас сад овде ложи, а?

Link to comment
Ne treba sad stati, kad je u tom fazonu, nastavimo smaranje.Sledeci koraci:- Milkino lice preko leve sise.- Ispod cirolatinicom "Mилка Voлим те"- Isarana izjava ljubavi i dodato: "Kyrva, da unre"
Како ово нисам видео?Свака част, најзад неко ко зна како се ради посао! Какви боди-арт салони, какви бакрачи, ово су праве тетоваже, мушке, народске. Квиже, знаш шта Ти ваља чинити...
Link to comment
Како ово нисам видео?Свака част, најзад неко ко зна како се ради посао! Какви боди-арт салони, какви бакрачи, ово су праве тетоваже, мушке, народске. Квиже, знаш шта Ти ваља чинити...
[parafraziram]Iz vremena kad su muskarci bili muskarci, zene bile zene, a mala zelena bica sa Betelgeza 5 - mala zelena bica sa Betelgeza 5. :)
Link to comment
Ovo traži streljanje. Jebem ti IPB forum kad ni admini ne mogu da vide ko je kako glaso angry.gif
To ti je od onog zlokobnog svetlucanja fabrike u Zrenjaninu (iako su Zupljanina maznuli u drugom gradu, je l'). :unsure:
Link to comment
(iako su Zupljanina maznuli u drugom gradu, je l').
That's what they told the public.Ako Quizmaster nosi eMPejevu PPP maju u studiju, nema šanse da ne uzme superkup.
Link to comment

Dobio sam obaveštenje da će sutra u 21:00 na RTS 1 konačno biti prikazana emisija "Visokog napona" koju sam najavio ranije.Mada, ko zna, ukoliko naprave neku specijalku o dr Draganu Davidu Dabiću... <_<

Edited by Quizmaster
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...