Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne opravdavam, mislim da mu je taj tekst promašaj. Ne mogu da verujem da bi izmislio tako nešto, a novinarsku prošlost nisam upućen da komentarišem. Moguće je da sam skroz pogrešno ocenio čoveka.
QuMe, da pišeš u Slobodnom Tjedniku, po jednoj verziji finansiranoj i od KOS-a i od Tuđmana, moraš naprosto biti nečovjek. O onom nesretniku koji je ubijen akumulatorskom kiselinom pisao je kao o atentatoru na Glavaša koji je spriječen.
Link to comment

Uz rizik da me modovi anatemiziraju: meni je tekst jako ruzan i maliciozan bio i na prvu loptu, bez nekog udubljivanja u njega (a i zahtjevno je stivo, Boze moj), i nekako sam se po defaultu sjetila onoga sto je R.P. pisao nekada, a sto nije bilo ni osobito fino ni osobito ljudski, that's it.We're stealing QM's thunder now.O&O s ovom temom.

Edited by Eidyia
Link to comment
Malo sam precenio kvalitete Milice. Ne bi imala šta da traži protiv La Ricce, u dve partije razlika bi bila 50-100 poena. Ipak, prijatno je videti dobru takmičarku.
O, hvala kolezi na komplimentu! :blush: Ipak, ko zna šta bi tu bilo? Možda LaRicca i nije više kalibar kao pre, kad je bila mali ali gadan đavolak. Možda se jednog dana i sretnem sa Milicom u nekom superfinalu... :) @nisam ja:Nije ti fazon... Trebao si nagovestiti šta je u spojleru, ja mislila neka zanimljivost o Milici, kad ono... Ne kvari nam više surpriiise! Edited by LaRicca
Link to comment

Da se zabelezi da je juce u Slagalici tema pitanja bila ljubimica muskog dela PDF Sport ovog foruma, Vojislava Lukic, zvana Vojka :wub:

Edited by SOKRAT
Link to comment
Još bolje - ja ću ga isprovocirati na 50 posto warna ako NE kaže. :wicked:
Mudžahedinu 1! Sve bi na silu! Misliš da ja ne mogu lično da isprovociram? Da mu sredim da ga Ikar optuži za kakav x-izam? Pa i samu ExeneX da mu dovedem? Polako bre, dajmo šansu miru, dajmo šansu ljubavi... E ako to ne pomaže... :P
Link to comment

Жали Боже што сам гледао Слагалицу. Ово финале? Дете нема појма! (Драган Николић из ?Кототамоа?, па пута два). А дали им дебилне слагалице и још дебилније бројеве, оно бих и ја решио.Ајде бре Мастере, кад ћеш Ти и они Твоји сениори, да гледамо нешто што је стварно квиз?

Link to comment

Ne znam šta im bi danas, inače su "Ko zna zna" sasvim pristojno igrali. Verovatno zbog napetosti nisu mogli da se sete nekih relativno poznatih stvari.

Link to comment

Evo nečeg što bi moglo zanimati i PPP ljubitelje kviza i enigmatike :) --------------------------------------------------------------------------------------------------Deveti Memorijal Tomislava Munišića biće održan 20. i 21. septembra 2008. u prostorijama kafea "Mućke" (Zetska 1, Skadarlija). Program manifestacije izgleda ovako:SUBOTA, 20. SEPTEMBAR9:00 - 9:30 Okupljanje takmičara i gostiju9:30 - 10:45 8. Kup Srbije za anagramiste 11:00 - 20:00 4. Otvoreno prvenstvo Srbije u kvizovci (pauza za ručak po dogovoru)NEDELJA, 21. SEPTEMBAR8:30 - 9:30 Formiranje kviz-sekcije u okviru Saveza zagonetača Srbije9:30 - 11:30 1. Kviz kup Srbije11:30 - 19:30 4. Otvoreno prvenstvo Srbije u kvizovci (pauza za ručak po dogovoru)19:45 Proglašenje pobednikaČlanovi Saveza zagonetača Srbije oslobođeni su upisnine za takmičenje, dok će za ostale iznositi 500 dinara po takmičenju. Svi takmičari dužni su da prijave svoje učešće na Memorijalu do 18. septembra, jer organizatoru je potrebno da zna koliko ljudi će se pojaviti. Za najuspešnije takmičare obezbeđeni su pehari, medalje i enigmatska literatura, a moguće je da će biti i nekih robno-novčanih nagrada. Uslovi za takmičenje biće vrhunski, a večernje druženje na Skadarliji sigurno će biti za pamćenje.Takmičari sve troškove boravka u Beogradu snose sami. Što se tiče prenoćišta, zainteresovani treba da se jave organizatoru (telefon: 064/297-3582) najkasnije do 10. septembra, radi rezervacije smeštaja u nekom od beogradskih hostela. DOBRO DOŠLI!Savez zagonetača Srbije--------------------------------------------------------------------------------------------------

Edited by Quizmaster
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...