Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

  1. 1. Quizmaster treba da istetovira Skočka na ramenu:

    • Da
      160
    • Ne
      23


Recommended Posts

Dozvolite...Quizmaster je jutrom poranio,do bijelog Biograda- grada,uz klisuru tvrda Kosutnjaka.Al' evo ti Cvikerasa ljuta,na stolici noge prekrstio,stiska taster, vezba bijele ruke.Kad se jedan drugom prikucise,rece Master deli- Cvikerasu:"Deli- Cviko, uklon' mi se s puta."Al' govori cestiti delija:"Prodji Kvize, ne zameci kavgeil' sacekaj da pijemo vino,a ja ti se ukloniti necu."Kad to zacu anagram- majstore,slozi reci od dvanaest slova,deli- Cviku posred monitora.Tada vide deli-Naocare,vide tacnih brojeva resenje.Scepase se u kosti junackei pognase po grdnom studiju,nosise se ljetnji dan do podne:Cvikerasa pjena popanula,Kviz- mastera b'jela i krvava.Progovara slabovid delija:"Stisni taster, jal' ja da ga stisnem,evo si se grdno prepanuoda ces mnoge izgubit' poene."Stisnu taster PePePe junace,al' ne moze nista da ucini,ne zna Kvize kako's Zika zove,kako's zove, koje mu je ime.Tad's ohrabri ljuti protivnice,stade redom da otvara poljai das' lako primice pobedi.Ciknu junak iz Novoga Sada:"Dje si danas posestrimo Milka,dje si da mi zemljotresic priznas,zemljotresic i NEAOORIZMU,kad vec Dzordza ne mogoh das' setim."Odgovara supervizor kviza:"Dobro vece moj po bogu brate,takmicaru iz srpske Atine,jesam li ti bolan govorilada ne cinis u nedjelju kavge?Sramota je dvoma na jednoga."Kad to zacu silan protivnice,on razigra sva cetiri okai razigra svih deset prstijui silno se bese obradov'opa ko Skocko po studiju skace.Gleda njega cestiti Mastere,proli suze niz bijelo lice:"Jaoh mene do boga milogagde izgubih od ovog junaka,kako cu se porazen vratiti,sta ce reci Forum plemeniti,kako ce me tuznog docekati?"Porucuje vasforumski zivalj:Ne boj se od Kviza gospodare,ceka tebe bogata trpezai majica rukom oslikanai gospodske djakonije redom."Ode Kvize u bijelu Alanju,ode Cviko na Kanare ravne.

Link to comment

Ја нећу ништа да певам, него само да подигнем ово на прво место. Ово је ипак најимпортантнији од свих импортантних топика

Link to comment

Epitaf za osuncanog QM-a.Do finala master.U finalu dizaster.Sjebao ga taster.Do finala sexy rad.U finalu bolan pad.Sjebao ga Zivorad.Do finala junak ganja.Na Kanare da se banja.Sad' mu valja i Alanja.Propadose te pobede mnoge.A bio bi na korak do babaroge.Da je samo Milki dig'o... pritisak.

Edited by harper lee
Link to comment

Десетерац, епитаф, ’аику... Оволико разних форми није посвећено ни Ленки Дунђерски (а вероватно ни Милки Цанић).Ај’ сад мало, значи, сонет...

Link to comment

Nema, moz' samo becarac, a ni to n' umem bolje po ovoj vrucini.Kvizmaster je nakupio znanjei krenuo je na putovanje.Master Kvizov hrabrost prikupio:u Slagalici se takmičio.Sastavljo je on najduže reči,i u tome niko da ga spreči.Nekad umo baš i da pretera:bio bolji i od kompjunktera.Brojeve je on s marom sabiro,pa mnozio, furtom reduciro,i delio, al se potrefiloda j brojeva zdravo teskih bilo.Koncentracija ga tad napušta,a pitanja za spajanje tuštai tma, ne znaš ko j kome preuzojer se igra odigrala brzo.Kvizmaster se već iznutra jede,al s ne vidi – svi se samo glede.Voditeljke? Na to on naviko,osim Milke – nju ne gleda niko.Ko zna zna - baš tako s igra zove: tu Kvizmaster stisko tasterove.Kanda kasno, al n ekran s ne vidi –ako j finta – autor nek se stidi.Kolko s sećam, Skočko dobro išo,protivnike uvek je prešišo.A i oni kao s Marsa pali,i pojena prinos nije mali.Asocijacije – bojno polje,jes da Kvizov tu mogo i bolje,al pri kraju živci su i snaga,svaka suma na kraju mu draga.Sam da s on sad izvuče iz toga,ko ga tero, pita s glasa stroga.Sad je dobra i Milka i banja,al potrefi s da j ipak Alanja.Kvizmastere, igre li ti tvoje,izneveri ti nadanje moje.Al ne mari, drug put bolje biće,sutra danak svima novi sviće.Al forum ga furt gledo, pratijo,podržavo i glasno bodrijo.Sad ga žene drugačije gledu,na forum mu i pesme pišedu.(Mozda i mogu, sam' da se za'ukcem. :D )

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

PlakatıPoemePjesmıce :lol::Hail::wub: Upekla je zvezda i Alanju przi, neoprezne turiste przi sve do srzi.More cisto, topla voda, za kupanje prava zgoda. Ruskinja lepih na svakom koraku,a Ukrajinka Olga draga kviz junaku. cool.gif Inace, ukoliko sam dobro obavesten, u petak (RTS 1, 21:00) ce biti prikazana vrlo zanimljiva emisija kviza "Visoki napon". Ne stedite dlanove :rolleyes:

Edited by Quizmaster
Link to comment
Inace, ukoliko sam dobro obavesten, u petak (RTS 1, 21:00) ce biti prikazana vrlo zanimljiva emisija kviza "Visoki napon". Ne stedite dlanove :rolleyes:
hou, hou, houpa ti si od kvizovanja napravio profesijuDon't mind me asking, ali ko je +1 for Alanja?Milka, voditeljica, empea40 bas ovih dana nema na forumu...? :P Edited by Hustler
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...