Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pitalice:1. Sunce, plaza, turisti, Alanja?2. Reci, slova, i Milka sve bledja?Resenje:1. To Kvizmaster Ukrajinke ganja.2. To Kvizmaster dvanaestice redja. :lol:

Link to comment
Inace, ukoliko sam dobro obavesten, u petak (RTS 1, 21:00) ce biti prikazana vrlo zanimljiva emisija kviza "Visoki napon". Ne stedite dlanove :rolleyes:
Нисам запазио занимљивост. Због чега je трпљење Мега Декија било неопходно? angry.gif
Link to comment

Kanda je QM malko pogresio... Ili je prosto pogresno obavesten kog dana se prikazuje emisija u kojoj gostuje i odgovara na sva pitanja (i odlazi sa dzakom para) ili datum zapravo i odgovara, ali je rec o nekom drugom forumasu-orobitelju kvizova. :unsure:

Link to comment
Нисам запазио занимљивост. Због чега je трпљење Мега Декија било неопходно? angry.gif
Meni je bas bio zanimljiv takmicar broj 2.
Link to comment

Odmor u Turskoj je završen. Uspeo sam na desetak dana da se isključim iz svega i da se baš relaksiram. Sem fudbala i nešto malo tenisa druge vesti uopšte nisam čuo. Naravno, nisam zaboravio da navratim na PPP :) što se tiče "Visokog napona", izvinjavam se cenjenoj publici na pogrešno datom terminu. Izgleda da kolega nije dobro izračunao datum kad će biti red na mene <_< A možda je i bio neko od forumaša, samo ne želi da nam prizna :rolleyes:

Link to comment
Jes' dov'o neku Ukrajinku? cool.gif
Zvao sam Olgu da dođe na Egzit, ali ima vrlo kratak godišnji odmor i čim se vrati u Kramatorsk odmah počinje da radi.S obzirom na njena primanja (branch manager u banci), bilo bi logičnije da ona odvede mene u Ukrajinu :rolleyes:
Link to comment

Rekoše mi da kviz "Visoki napon" nije prikazivan tokom EP u fudbalu zbog poklapanja sa terminima utakmica. Znači, negde tokom jula trebalo bi da dođe na red i moja emisija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...