Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

2 minutes ago, radisa said:

Vodi malo dete negde gde nije turisticki centar, pa da vidis sta je muka... :( Probao par puta, zažalio sto ssm uopste probao da mislim da postoji odmor tog tipa...

 

da, to je razumljivo. za mene more odavno dolazi u obzir samo ako je pustinja

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Moonwalker said:

Au sto je lepo :ohmy:!

To je sa divlje strane Fuerteventure, La Pared prekoputa mene, skroz divlje plaze, struje su vise nego opasne, raj za lude surfere. (pardon sto trolujem Mediteran)

karte_insel_la_pared.gif

eine-bucht-schoner-als.jpg

  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

Tako i nasi prijatelji, koji dolaze ovde vise od 20 godina, iako nema guzve uvek traze svoj deo okeana, gde ne mogu ni da vide ljude 

playa-pared-m.jpg

 

mene smatras za prijatelja, zar ne? i imas smestajni kapacitet koji ne naplacujes prijateljima, zar ne?

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

mene smatras za prijatelja, zar ne? i imas smestajni kapacitet koji ne naplacujes prijateljima, zar ne?

Videcemo nesto u naturi :D

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Nikodije said:

 

mene smatras za prijatelja, zar ne? i imas smestajni kapacitet koji ne naplacujes prijateljima, zar ne?

Mene kulira već godinu i po dana. Ali ok, možda budeš bolje sreće :fantom:

  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Svemir Zeka said:

Mene kulira već godinu i po dana. Ali ok, možda budeš bolje sreće :fantom:

 

Nema to veze sa srećom, lancia je sladokusac

 

7 hours ago, Lancia said:

Videcemo nesto u naturi :D

 

  • Haha 5
Link to comment
  • 4 weeks later...

Pakao. :happy: Moram sad sto pre da odlucim izmedju

- (aerodrom Rijeka) Crikvenice,

- (aerodrom Zadar) Tribunja/Vodica, Starigrad/Paklenice, Biograda, Zatona, Vira, Sukosana

- (aerodrom Split) Ciova (Trogira), Braca (Sutivana) (ovo je samo malo manje primamljivo zbog straha mog muza: "A sta ako je nevreme tog dana kada treba da se vratimo na aerodrom pa trajekt ne ide?" - meni deluje da je takav scenario menoguc)

 

Ako ste bili u Vodicama i Crikvenici, da li mi se dobro cini da tamo ima nekog setalista pored mora?

 

Na Ciovu ima neko brodogradiliste, da li je ono aktivno...da li to treba da nam bude tema za razmisljanje uopste? :think: Ne bih o tome ni razmisljala da u komentarima za neki smestaj nisam naletela na bes jednog gosta zbog "uzasnog pogleda na brodogradiliste" pa sam potrazila na mapi gde je i odakle se vidi. Cini mi se da je utisak preteran. Inace su mi nahvalili to mesto Okrug Gornji, da je plaza super, da ima opustenih barova i da je dobro mesto za porodicu (jedan par penzionera i moja frizerka mojih godina koja je isla tamo sa decom u tinejdzerskom uzrastu pre pandemije). Tu mi je jos plus sto je Trogir tu odmah, koliko znam vazi za lep (stari) grad.

 

Cisto ako nekog zanima, najskuplja je varijanta sa Splitom (Frankfurt -> Split -> Beograd -> Frankfurt) a najjeftinija, 200 evra manje, sa Zadrom. Sve LH i JU letovi.

//Ono sto ne valja je sto su letovi iz FRA i BEG za sva tri aerodroma 3 do 4 sata jedan posle drugog, tako da neko sastajanje sa mojima na aerodromu i zajednicki transport do mesta odmora pada u vodu. Tu nas je Solun pre nekoliko godina super posluzio, imali smo letove ni pola sata udaljene u oba smera pa je bilo savrseno.

 

 

 

@Sandradjer Probaj na Apartmaniji, a imas i grupu na FBu "Hrvatska letovanje 2023" ili tako nesto, gde mozes da postavis zahtev sa datumima i onda dobijes milion ponuda za to konkretno sta te zanima. Tako sam ja uradila i evo sad se mucim :)

 

 

Edited by I*m with the pilots
  • Hvala 1
Link to comment

U Crikvenici je setaliste uz more na sjever do Kacjaka i na jug do kraja Selca (uvala Slana). Pogledaj na gugl mapama.

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 22. 4. 2023. at 8:54, Indy said:

Ja sam znao da pitaš za ex-YU primorje. Nego, ovih dana gledam neke silne brošure iz Italije, pa razmišljam kako smo svojevremeno naseli (tj barem ja) propagandi da je jedino lepa jadranska obala sa naše™ strane.

Eh sad, nije najgora propaganda na koju moze da se nasedne.

 

On 23. 4. 2023. at 12:13, radisa said:

Vodi malo dete negde gde nije turisticki centar, pa da vidis sta je muka... :( Probao par puta, zažalio sto ssm uopste probao da mislim da postoji odmor tog tipa...

Bas to. Nama zato Zlatibor odgovara sto na jednu stranu mozes na mir i tisinu a na drugoj je grad na 15 minuta sa kjekakvim animacijama za decu.

Jedino sto je stepen unistenja takav da je i do nase kolibe stigao i ono vise ne lichi ni na sta. There i said it.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...