Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Imam preporuku Tvrdalj Petra Hektorovica u Starom Gradu na Hvaru (15-16 stoljece). Vredi videti. 

Trebalo bi sledece godine da se zavrse svi arheoloski poslovi koji su u toku vec 2-3 godine. Svasta lepo se naslo :wub:

 

IMG_20230713_220335.jpg

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

otkazala Bol, iskomplikovalo se oko puta i dr.

uplatili app u Rovinju za iste dane, malo mi je dosadio i pola gostiju je iz srbije pa nemas osecaj da si se skroz izmestio iz realnosti ali nema puno cimanja

Edited by InvisibleLight
Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

otkazala Bol, iskomplikovalo se oko puta i dr.

uplatili app u Rovinju za iste dane, malo mi je dosadio i pola gostiju je iz srbije pa nemas osecaj da si se skroz izmestio iz realnosti ali nema puno cimanja

 

Evo predlog za jednu lepu vožnju... :)

 

http://www.istria-bike.com/en/bike_trails/interactive-trails/14-ch-0?&l_over=1#tab1

 

Prvi deo staze je verovatnoi najlepša biciklistička staza koju sam video

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Velocipede said:

 

Evo predlog za jednu lepu vožnju... :)

 

http://www.istria-bike.com/en/bike_trails/interactive-trails/14-ch-0?&l_over=1#tab1

 

Prvi deo staze je verovatnoi najlepša biciklistička staza koju sam video

Usvojen predlog

S obzirom da sam se psihofizicki pripremala bol-vidova gora ovo ce biti meze. 

Skontala sam i windsurf rent na crv.otoku, polako morski odmor dobija puni smisao..

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ko se nadje na Hvaru, u Starom Gradu je fenomenalna mala galerija,.  Zove se Moria. Obavezno udjite unutra, nalazi se rimski mozaik i ploce grckog trga :wub:.

Ovaj grad je fenomenalan :). Verovarno se na temi vec pisalo o njemu. Dragulj 

  • +1 6
  • Wub 2
Link to comment
On 7. 7. 2023. at 19:45, I*m with the pilots said:

 

Nemamo auto i na planiramo cimanje sa klincima. Ta Plava plaza ili kako se zove deluje po slikama okej, ali sta ja znam. Pesak za decu nije neophodan uopste.

Jbg, kasno Marko na Kosovo stize, nemoj mi sad nista lose pisati, dovoljno je bilo stresno organizhovati celu operaciju, ne zelim da trazim drugo odrediste.

Super su Vodice, uživaćete, more je fenomenalno, gradić je savršen

Ali se spremite na veliku gužvu, i lud noćni provod

Link to comment
1 hour ago, oyashirazu said:

@Sandradjer idemo u avgustu, baš mi dobro dođu tvoji saveti. prečešljaću temu, ali se i radujem i tvojim preporukama :)

Evo i ja istrazujem Stari Grad. Stvarno je fenomenalan. Otkricete svasta lepo :). Nema guzve, ima neku armosferu jedinstvenu :wub:

U samom gradu kupanjac kod hotela Arkada (stari hotel u funkciji ali poluprazan) je najbolji. Nema guzve.

Hrana Kod Damira (tu nema greske) :).

Mozes da pogledas ako nisi film Leto kad sam naucila da letim. Vecina scena je iz Starog Grada. Ovu sliku sam ostavila ne prethodnoj strani 

IMG-6009aaaadf5acf97a9d099025f98e6ae-V.jpg

Edited by Sandradjer
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
43 minutes ago, oyashirazu said:

Zbog filma/knjige i idemo na Hvar, na hodočašće. Ćerka čitala i gledala xy puta, crče da idemo. 

Pa vi cete imati pravu avanturu. Necu da ti otkrivam lokacije, ako budete imali neku neresivu misteriju pitaj me. 

Moracete i do Jelse i Vrboske (bila sam prosle godine tamo, Jelsa odlicna, Vrboska malo slabija) ali sve je lepo. Nije daleko :heart:

  • +1 1
Link to comment
On 14.7.2023. at 12:01, InvisibleLight said:

otkazala Bol, iskomplikovalo se oko puta i dr.

uplatili app u Rovinju za iste dane, malo mi je dosadio i pola gostiju je iz srbije pa nemas osecaj da si se skroz izmestio iz realnosti ali nema puno cimanja


Rovinj preko Bookinga? 
 

Žena i ja kasno iskombinovali odmore i sad šta god “pipnem” ili je sold out ili je papreno. Ovi matorci što smo kod njih bili pored Fažane polako izlaze iz posla, postalo im je cimanje, a ja njih računao kao siguricu :isuse:

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:


Rovinj preko Bookinga? 
 

Žena i ja kasno iskombinovali odmore i sad šta god “pipnem” ili je sold out ili je papreno. Ovi matorci što smo kod njih bili pored Fažane polako izlaze iz posla, postalo im je cimanje, a ja njih računao kao siguricu :isuse:

Da. jbg, nema drugo

147e noc 4krevetni

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Sandradjer said:

Evo i ja istrazujem Stari Grad. Stvarno je fenomenalan. Otkricete svasta lepo :). Nema guzve, ima neku armosferu jedinstvenu :wub:

U samom gradu kupanjac kod hotela Arkada (stari hotel u funkciji ali poluprazan) je najbolji. Nema guzve.

Hrana Kod Damira (tu nema greske) :).

Mozes da pogledas ako nisi film Leto kad sam naucila da letim. Vecina scena je iz Starog Grada. Ovu sliku sam ostavila ne prethodnoj strani 

IMG-6009aaaadf5acf97a9d099025f98e6ae-V.jpg

Isto Stari Grad, još sledeće nedelje :)

 

Apartman 70e, druga godina za redom. Lani bio mislim 55, skroz korektno; očekivano otišlo gore, ali rezervisao u martu mislim. Kupanje radije kod sv. Jerolima, odlični tuševi i infrastruktura, plus konoba. Pašticada kod Damira ubiva, čak i na +33.

 

Juče se provozali do Vrboskog, isto odlična plaža, plus obilazak. Lani bili više avanturisti (izleti na Brač/Bol, Paklenjake, grad Hvar u par navrata), ove godine samo otpadanje. Manja gužva ovog leta reklo bi se, vrv cene.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...