Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Just now, I*m with the pilots said:

 

Nisam, pisala sam vec na temi na nekoj od prethodnih strana kada sam trazila neko mesto

Nisam čitala, pretrčala sam poslednju ili dve strane. Ne bih da te obeshrabrujem, ali u Vodicama nije neka gradska plaža. E sad, ja sam bila ima više od 10 godina, možda se nešto promenilo. Ali ako ste autom, dovoljno je kilometar da izađete na bilo koju stranu. Moja apsolutna preporuka je da odete na kupanje u kamp pored Pakoštana  (mogu da se kupaju i oni koji nisu gosti). Tu je nasuta plaža.
Imate i peščanu plažu Zaton pored Zadra, ako ti je porebno zbog dece.

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Nisam čitala, pretrčala sam poslednju ili dve strane. Ne bih da te obeshrabrujem, ali u Vodicama nije neka gradska plaža. E sad, ja sam bila ima više od 10 godina, možda se nešto promenilo. Ali ako ste autom, dovoljno je kilometar da izađete na bilo koju stranu. Moja apsolutna preporuka je da odete na kupanje u kamp pored Pakoštana  (mogu da se kupaju i oni koji nisu gosti). Tu je nasuta plaža.
Imate i peščanu plažu Zaton pored Zadra, ako ti je porebno zbog dece.

 

Nemamo auto i na planiramo cimanje sa klincima. Ta Plava plaza ili kako se zove deluje po slikama okej, ali sta ja znam. Pesak za decu nije neophodan uopste.

Jbg, kasno Marko na Kosovo stize, nemoj mi sad nista lose pisati, dovoljno je bilo stresno organizhovati celu operaciju, ne zelim da trazim drugo odrediste.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Nemamo auto i na planiramo cimanje sa klincima. Ta Plava plaza ili kako se zove deluje po slikama okej, ali sta ja znam. Pesak za decu nije neophodan uopste.

Jbg, kasno Marko na Kosovo stize, nemoj mi sad nista lose pisati, dovoljno je bilo stresno organizhovati celu operaciju, ne zelim da trazim drugo odrediste.

E, sad sam gledala, to je na potpuno drugoj strani Vodica, nisam ni bila tamo. Izgleda sasvim okej, izvinjavam se :)

 

I meni se malo izmešalo, npr Zaton je kod Nina, dosta daleko od Zadra, baš sam upamtila to dobro haahah :D

 

Super što ti ne treba pesak, pozdravljam :) mogla bih do kraja života da blejim samo po kamenju, a i decu sam navukla. Ma lepo ćete se provesti, ipak je to Dalmacija :heart: meni je dovoljno samo da gledam ona ostrva (ne volim otvoreno more naročito). Uživajte!

  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, dragance said:

Što niko neće da napise prosečnu cenu noćenja tu gde ste? Ne bojte se, neću vas mešati sa tajkunima. 

Jel neko pitao pa nije dobio odgovor? 

Ili mislis da je uobjcajeno da neko napise

Heeej ljudi, idem na Hvar, placam smestaj sto hiljada kuna :D

  • Haha 1
Link to comment

Prosečna cena u Hr je 100-120 evra dnevno po privatnim apartmanima, najčešće su za 3-4 osobe veličinom. Ima strana na fb Apartmani Hrvatska.

 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...