Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

ne bih mogla u zivotu da ljetujem na plazi bez okruzenja sa banalnom zabavom. al ja ionako zivim u ljetovalistu, nemam kriterijume.no, primosten mi je mnogo simpa, makar u prolazu. da odlucim da ljetujem u hrvatskoj, isla bih tamo.serem, isla bih u split.

Link to comment
ja imam bolju plazu, utata njanjanja :P :P :P
sredio si za loshinj?:) tamo sam godinama zimovala s dedom i babom,secam se divne 'zlatne uvale', uvek sm htela da se vratim. prosle godine isla na cres al nisam presla do losinja:(ajd pokaci par slika plaza kad se vratis :)mr no- vrsi? daj neke prizemne slikedok gledam to odgore, setih se da imam neke avionske fotke dela hrvatske obale i ne mogu da provalim sta je u pitanju@morgana - jsano ti je da,kao neko ko zivi na moru, nisi eligible za temu kao mi bednici sto na morskim plazama godishnje provedemo ~15dana, manje-vishe :Ddodushe,imam biser s tvoje obale, pominjanju fotku the tome u gacama, iz risna 2004.(slikala dragica), sve je islo paralelno uz udju'celebrities', tu je naravno i rambo,i jos 100ak njih,pomenula bih i miu begovic, dubrovnik(slikao gospodin znidaric).mozda nekad iskoristim, il bar prodam 'skandalu'
Link to comment
jokhttp://www.telascica.hr/http://www.telascica.hr/sto-vidjeti.php
pazi da te ne pojede mesojedna spuzva :Puh,ovde vredi doci na mlo duzi odmor:)malo sam juce razmisljala i 'patila' zasto je nasa srbija bulja u poredjenju sa lepotama hrvatske i zakljucila da su hrvatski otoci podjednako moji koliko i nekog slavonca npr. sta on ima od njih sem da se zove da su u njegovoj zemlji. isto su nam udaljeni,placamo istu cenu za boravak..tako da cu ja da smatram da je to i moje kolikogod je i od nekog stanovnika hrvatske, imam pravo <_<
Link to comment
@morgana - jsano ti je da,kao neko ko zivi na moru, nisi eligible za temu kao mi bednici sto na morskim plazama godishnje provedemo ~15dana, manje-vishe :Ddodushe,imam biser s tvoje obale, pominjanju fotku the tome u gacama, iz risna 2004.(slikala dragica), sve je islo paralelno uz udju'celebrities', tu je naravno i rambo,i jos 100ak njih,pomenula bih i miu begovic, dubrovnik(slikao gospodin znidaric).mozda nekad iskoristim, il bar prodam 'skandalu'
moj se turisticki ennui odnosi samo na plaze -_-a hrvatska obala je zaista prelijepa, super bi bilo odjedriti koji put njome.
Link to comment
pazi da te ne pojede mesojedna spuzva :Puh,ovde vredi doci na mlo duzi odmor:)malo sam juce razmisljala i 'patila' zasto je nasa srbija bulja u poredjenju sa lepotama hrvatske i zakljucila da su hrvatski otoci podjednako moji koliko i nekog slavonca npr. sta on ima od njih sem da se zove da su u njegovoj zemlji. isto su nam udaljeni,placamo istu cenu za boravak..tako da cu ja da smatram da je to i moje kolikogod je i od nekog stanovnika hrvatske, imam pravo <_<
deda mog dede mog dede je bio neki magarac koji je na magarcu dosao iz dalmacije ubosnu da zavalja vino, i tu se zadrzo iz samo njemu poznatih idiotskih razloga. samim tim, svakako je to more mnogo vise moje negoli nekog budjavog slavonca. <_< il purgera.
Link to comment
deda mog dede mog dede je bio neki magarac koji je na magarcu dosao iz dalmacije ubosnu da zavalja vino, i tu se zadrzo iz samo njemu poznatih idiotskih razloga. samim tim, svakako je to more mnogo vise moje negoli nekog budjavog slavonca. <_< il purgera.
pa to ti pricam! slazem seimam i ja svoje adute za moje-je-CRO-more metriju al nisu za javnos'a i ovde sem troje zg frendsa niko se sem urketa ne nalazi <_<
Link to comment
sredio si za loshinj?:) tamo sam godinama zimovala s dedom i babom,secam se divne 'zlatne uvale', uvek sm htela da se vratim. prosle godine isla na cres al nisam presla do losinja:(ajd pokaci par slika plaza kad se vratis :)
jesam, a ako bude vremena u povratku, rado bih i ovde. ne znam nikog ko je bio, da mi kaze da li je dobro kao sto izgleda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...