Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

ima li neko iskustva sa rent a car-om u hrvatskoj?naplacuje li se dodatno ako se kola ostavljaju na lokaciji koja nije lokacija preuzimanja? ukoliko agencija ima poslovnice na obje.

Link to comment
hrvati i oni koji se tako osjecate, da nema neko koju sliku cavtata da mi da? ali oveću.da ne moram da idem da slikam sama.
imao sam negdje bas lijepu veliku sliku ali sad nisam blizu racunala. Uglavnom, zivio sam u cavtatu 26 godina pa mogu reC daga donekle poznam. Jako dobar izbor za ugodan dnevni i povecernji odmor, ali nocni zivot je los, odnosno ne postoji.
Link to comment
ima li neko iskustva sa rent a car-om u hrvatskoj?naplacuje li se dodatno ako se kola ostavljaju na lokaciji koja nije lokacija preuzimanja? ukoliko agencija ima poslovnice na obje.
Da, ali najbolje da proveriš. Kod licenciranih kuća to može biti opasan deo ukupne cene najma, a ako je situacija iole loša kao kod nas, "privatnici" grebu rukama i nogama za klijente, tako da obavezno zovi i njih.
Link to comment

krenula sam da rezervisem preko neta, dodatak na cijenu zbog ostavljanja na drugoj lokaciji nije iskazan a nema ga ni u uslovima iznajmljivanjano, mejlom sam dobila podatak da je, na 30 i nesto eura koliko je dnevni najam auta, dodatak za uslugu koja me zanima 50 eurahvala na odgovoru :)

Link to comment
  • 1 month later...
Jeste lepa uvala, al nekako je za jedno popodne, dan ceo, meni bez pučine, horizonta nema odmora.
slazem se, naravno, malo je teskobno i klaustrofobicno, al je lepo i vredi doci na jedan dan. kad biram gde cu, gledam da mesto ima kapaciteta da mi ispuni uslov "svaki dan druga plaza", zato valjda idem na ostrva zadnjih 5 godinajedina zelja za ovo leto mi je komiza i vis@tonuehh? nisi cuo? slika je u neku ruku rorshah - gugl search mashina ne izbacuje vise po vizuelnoj slicnosti nego je povezana sa svakim juzerom preko IP-a i chipa na njegovoj LK i procesuira sve njegove misli, zelje,aspiracije,celu podsvest i onda izbaci sliku. ne znam sto je tebi izbacio mashingun :(
Link to comment
slazem se, naravno, malo je teskobno i klaustrofobicno, al je lepo i vredi doci na jedan dan. kad biram gde cu, gledam da mesto ima kapaciteta da mi ispuni uslov "svaki dan druga plaza", zato valjda idem na ostrva zadnjih 5 godinajedina zelja za ovo leto mi je komiza i vis
mašalah, zavidim.obavezno ceo jedan dan posveti poseti Biševu.
Link to comment
mašalah, zavidim.obavezno ceo jedan dan posveti poseti Biševu.
hvala,tek cu da razvijam schedule. mislim da na ovom forumu ima nechijih slika i postova o visu, uzecu u obzir.stvarno sam pokusala da se 'samoanaliziram' i da uzemem kao mogucnost da upadam u zamku 'volim jer je deo mog detinjstva, letovanja s porodicom i slicnih pateticnih 'zal za proslos' emocija i nostalgije ali NE - jasno sam razlucila te stvari i ostala pri tome da je cro obala ubedljivo najlepsa u evropi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...