Jump to content
IGNORED

Istorija: 2 svetski rat u Jugoslaviji


nesha taxista

Recommended Posts

majstoru izvlacenja iz konteksta! pitanje je bilo: i sta sad? sta ako se gayya nalozi pa krene da sa gurovicem pretuce npr. sinisu vucinica? ili ne daj boze novaka djokovica!
Ma to je pitanje u rangu "a šta ako ja krenem da se zabavljam sa Anom Ivanović, pa ona zatrudni a ja ne bih da se ženim?". Osnovno škola, 6. razred.
vidim da si nezainteresovan za nasu brigu za potencijalne zrtve obracuna 'pravih' i 'laznih' cetnika.
Ja završio malu maturu pa bi ti problemi nisu toliko interesantni. Al' vi pioniri slobodno nastavite da se brinete.
Link to comment
Ma to je pitanje u rangu "a šta ako ja krenem da se zabavljam sa Anom Ivanović, pa ona zatrudni a ja ne bih da se ženim?". Osnovno škola, 6. razred.
mislim da je malo mlada za tebe ali otkud ja znam...
Link to comment
jugoslavija se jeste raspala usled sistemskih problema samo oni nemaju veze sa a)neefikasnom ekonomijom i b)potiskivanjem nacionalnog vec sa nekim pitanjima koja danas interesuju i ljude koji se bave EU.
A zar nije pitanje ekonomije danas osnovno pitanje koje mori EU?Naravno, SFRJ se nije raspala iz samo jednog razloga. Ali, zadrzimo se na ekonomiji. Teza je da 70-ih sva akumulirana dobit se nije rasporedjivala na amortizaciju, na taj fond koji treba u pravom trenutku, kada masine zastare, a fabricki dimnjaci ne isporucuju dim, prosto prodzara dimnjak i modernizuje proizvodnju, kako bi masina nastavila na tutnji. Nego se radilo nesto potpuno suprotno - delila se dividenda i sakom i kapom. Kao posledica toga proizvodi su postali nekonkurentni, izvoz je opao, a sa njim i BDP. Sto se odrazilo i na kvalitet zivota. Nezadovoljstvo raste, stidljivo prelazi u - ovo je moje, nije tvoje - radja se nacionalizam, drugim recima. Posle znamo sta se desilo.
Link to comment
post-5135-13133630886967.jpg'Ajde sto ti niko nije replicirao na one prisilno mobilisane, preplasene hobite - osvajace Dedinja ali ovo...Kao da ne znamo ko su bili novi stanovnici dedinjskih kuca...ovi transparenti su kanda okrenuti na dobru stranu - ka demonstrantima. Sve stoji, narodni neprijatelji, paraziti...odlicna fotografija. Edited by matador
Link to comment
Ne samo to - viđu šunke kako vise po gredi, a narod gladan. Verovatno moraju da se upišu negde da bi dobili zalogaj.
Ja mislio to carape - za one bosonoge.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...