Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

pitaju me danas kod izraelaca™ u beogradskoj dvoje mladih arapskog porekla, da li je to halal hrana?! ili da li je barem kosher?

nagadjao sam da verovatno nije ni jedno ni drugo. jel ima negde takvih fast food varijanti u beogradu? onaj turski restoran u vasinoj?

Link to comment

bio sam u nekom mađarskom mestu, mislim da je ada, ali nisam 100% siguran, u nekoj pekari zamalo da naručim pica burek

 

a jeo sam i burek sa višnjama i jabukama kod simke, još osamdesetih i bili su odlični, ali nisam poklekao

 

nekako mi je to linija koja se neprelazi

Link to comment

Burek sa jabukama i višnjama su bili u standardnoj ponudi još sedamdesetih (tu mi najdalje seže pamćenje), uz prazan, sa sirom i sa mesom.

Link to comment

ali samo u sezoni, koštice se vade ukosnicama, tako je to bilo onomad, a burek ne u ovim sranje tepsijama 4*250, nego lepo kažeš daj mi 400 grama moj prekrassssni

Link to comment

mene bilo sramota da uzmem pola kile bureka, pa uzem kod simke 400 grama, a onda kod živke još 400 grama, tako sam mogao da izdržim do večere, ručak ko jebe

 

doduše tada sam pičio basket po 6-10 sati dnevno, bio pomoćni ovima iz arkada kad su igrali u lovu

Link to comment

pitaju me danas kod izraelaca u beogradskoj dvoje mladih arapskog porekla, da li je to halal hrana?! ili da li je barem kosher?

nagadjao sam da verovatno nije ni jedno ni drugo. jel ima negde takvih fast food varijanti u beogradu? onaj turski restoran u vasinoj?

http://www.b92.net/zivot/gastronauti.php?yyyy=2013&mm=09&dd=15&nav_id=753889

 

Svojevremeno sam natrcao na neki forum domacih muslimana gde se pricalo na tu temu pa bi se mozda dalo izguglati.

Edited by katamaran
Link to comment

Kruzi legenda da je hebeni Affogato jednom vidjen na donesi bez ovog propratnog teksta  <_<

 

Овај ресторан тренутно не прихвата онлајн наруџбине

 

 

Deluje mi zanimljivo klopa al bukvalno nikad ne prihvataju porudzbine.

Link to comment

To je podne :)

 

Satro krecu od podne al ceo dan "zauzeti"

 

Tako mogu i ja da drzim restoran i da nikom ne prihvatim porudzbinu.

 

Mozda je moguce iskukati hranu preko njihovog sajta...

 

poslao mi donesi kod od 300 kinti (btw svi dobijaju?) pa gledam da uzmem nesto za veceru.

Edited by katamaran
Link to comment

Moguce da si u pravu, ali znam da sam narucivao od njih one zdrave gluposti cak vise puta. Definitivno si u pravu, verovatno su u nekom poluraspadanju ili kuliraju donesi.com jer im je preskupo

Link to comment

Mozda moraju da daju procenat od porudzbine donesi ekipi pa gledaju da nateraju ljude da porucuju preko njihovog sajta. Nesto sam bacio pogled na fejsbuk i valjda su skoro zatvorili poslasticarnicu i sad rade samo dostavu.

 

najbolji mi je fazon 10% popusta al cik ga uzmi :)

 

izdao me i taze toplo (nisam jos probao al deluje zanimljivo) pa cu izgleda rostilj...

 

 

edit: argh.... I Rankovic mi otisao u neprihvatanje porudzbina  :evil:

 

edit 2: dostava do 21:30 a taman sam se smislio  :cry:

 

edit 3: porucio iz Grill 51. Kako je krenulo dostavljaca ce verovatno oteti vanzemaljci usput.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...