Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Nikako da probam. Suvise sam loseg cuo pa nesto nemam zelju.

 

U centru mi je trenutno najbolji Ludara burito al i on je bleda senka onog sto je bio dok su bili u Palmoticevoj.

 

Mili chili u Palmoticevoj ima prilicno dobar al bezobrazno mali za te pare.

 

Ubedljivo najbolja stvar u tortiliji u sirem centru je tortilja ljuta piletina iz Papasa u Sarajevskoj. 

Link to comment

Nikako da probam. Suvise sam loseg cuo pa nesto nemam zelju.

 

U centru mi je trenutno najbolji Ludara burito al i on je bleda senka onog sto je bio dok su bili u Palmoticevoj.

 

Mili chili u Palmoticevoj ima prilicno dobar al bezobrazno mali za te pare.

 

Ubedljivo najbolja stvar u tortiliji u sirem centru je tortilja ljuta piletina iz Papasa u Sarajevskoj. 

 

 

Probaj tortilju u Fit Stopu ili ako si u centru u Bas Zdravo. Samo mislim da rade tipa do 5 ili tako nesto.

Link to comment

i to tako preko celog tajira?

Bolje tako nego da stave u jedan ćošak kvadratnog tanjira meso, u suprotan ćošak tri zrna graška, a između razmazana fleka od sosa.

Link to comment

dobro, nisam zagovornik politički korektnih porcija hrane, ali ovde se vidi kako je pola isprosipao;

 

jednom sam bio tamo i nisam oduševljen polupodgrejanom kineskom hranom iz menze

Link to comment

Ovo je velika porcija, može i tri jela da se kombinuje ali dva su taman.. A radnice imaju laku ruku pa stave baš puno..

 

Edit

 

ali ovde se vidi kako je pola isprosipao;

 

:mad: kap nije ispala, pazio sam :D samo nisam lepo uslikao

Edited by zoki
Link to comment

Imate pite ispod saca i jos ponesto u Ognjistu, tamo preko puta Trga Nikole Pasica, pored dm u onom pasazu ...

Što sam jam mislio da su se oni zatvorili...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sve pohvale za lokal "Kuhinjica Via Uno" u Krunskoj. Odlična domaća klopa za poneti, a imaju i par vrlo lepih stolova i ekstremno ljubaznu ženu za pultom. 

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...