Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Neko mi je preporučio Fofu, pa sam danas bio do njihove pekare u Belvilu i probao nekoliko vrsta pita. Nisam oduševljen, naprotiv. Ok, pitice sa sirom i zeljem su korektne, ovo ostalo je ispod proseka. Najlošije su im pitice sa mesom, onako nafilovane nekom sumnjivom smesom koja najviše liči na ćevap od mesnog nareska na koji posle podrigujete satima.    

Sve u svemu, ovo u Fofi ni na šta ne liči. Pitice u pekari Toma na Krstu su mnogo bolje.     

 

hvala bobu da neko progovori, ja se ovde otoič svađao na tu temu.

gore su mi samo pite iz  nove fensi pita - radnje prekoputa Beograđanke. potpuno su grozne, zdudane, neukusne, ali su zato skupe  ^_^

 

moram da probam ovo gazzino na Kaleniću

Edited by banatjanin
Link to comment

svrnula gladna u jazajogu u bulevaru, jelo mi se nesto slano. sve se prodalo, aj nevoljno uzmem nesto sto se zove ro fud. kako sam zagrizla, tako sam se ushitila. predivna hrana u kojoj sam prepoznala jabuke, pecene lesnike, cokoladu. ima i neke mase boje koze koja ne znam sta je. sad mi se jede jos :( 

Link to comment

Hvala puno :)

 

Cini mi se da sam vise puta hteo da probam Aleksica al sam odustajao sto su im cene ko iz regularnih picerija.

 

Brodic jos nisam probao  :isuse:

Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...

Buca king burito apsolutno razocarenje. Ne da ne vredi 325 kinti nego ne bi 100 dindzi dao za ono.

 

Burgeri su im sasvim solidni i odlican im je odnos cena/kvalitet al muceni burito ne umeju ni da zamotaju.

Edited by katamaran
Link to comment

Buca king burito apsolutno razocarenje. Ne da ne vredi 325 kinti nego ne bi 100 dindzi dao za ono.

 

Burgeri su im sasvim solidni i odlican im je odnos cena/kvalitet al muceni burito ne umeju ni da zamotaju.

 

 

Burgeri su ok. Bolji od onih generickih ali to je otprilike to. Cesto budu zivi a generalno ekipa koja radi tamo deluje kao da je bila ili je jos uvek na nekim teskim drogama :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...