Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Leskovacka pljeska i najskuplja pizza u starom lokalu (kosta ispod 600 kinti i meni je super. samo je ja dovrsim pavlakom i ljutenicom za potpuni ugodjaj) Sa piletinom se kod njih nisam usrecio.

 

Ako volis ljuto - leskovacka pljeska + ljutenica + nesto da gasi (ja stavljam pilecu al kazu da su sklonili preko leta jer se brzo kvari) Preukusno (al zdravo ljuto).

 

Pice ce verovatno biti bolje u novom lokalu jer ima bas dobru pec mada mu je testo bilo vrhunsko i u starom lokalu iz peci na struju.

 

edit: slikao sam cenovnik iz novog. Sad cu da okacim...

 

prilog.jpg

 

U principu je Prilog uvek imao promet dok se preko puta slabo radilo. Cak i sad kad sam ja naleteo bila guzva u starom lokalu a u novom nije bilo zive duse. Mislim da se tu preko izmenila masa fast fudova.

 

Cudna poslovna odluka da uzme dva lokala jedan preko puta drugog.

 

edit 2: opet da napomenem da jos nisam probao picu u novom tako da ne mogu da je preporucim. Samo sam optimista na osnovu iskustva sa starim :)

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

@katamaran,

kad već spominješ Prilog (dugo vremena sam tamanio njihovu punjenu, imali su dobar sir i pekli lepe tortilje) je l' pamtiš Aleks Giros, bio je kratko na ćošku Aberdareve i I. Garašanina.

Imao je najbolji giros koji sam jeo. Jbg, bio je spor da pripremi ali nije štedeo, verovatno je zato i pukao.

Link to comment
kad već spominješ Prilog (dugo vremena sam tamanio njihovu punjenu, imali su dobar sir i pekli lepe tortilje) 

 

Pre neki dan sam jeo njihovu leskovacku samo sa crnim lukom i cak i takva je preukusna.

 

je l' pamtiš Aleks Giros, bio je kratko na ćošku Aberdareve i I. Garašanina.

 

Ime mi nije poznato al je bio neki lokal kratko tu malo pre coska. Ako me secanje dobro sluzi odmah do Office 1

 

https://www.google.com/maps/@44.8112714,20.4720017,3a,15y,224.41h,84.21t/data=!3m6!1e1!3m4!1spaz0dKtLe8b4A4S6_FaVFg!2e0!7i13312!8i6656

 

Ako  je to taj mislim da nije sastavio dve nedelje. Probao jednom i bas mi se svidelo al mmislim da nisam jeo giros nego  neesto drugo. Sedam dana kasnije odem i vidim zatvoreno a trebalo bi da rade. Jos par dana kasnije nema vise...Ambiciozno su od starta krenuli i na donesi i nikad brze nestali.

 

Meni se svidjao giros u Majora Ilica. 

 

 

Poslednjih godina sam minimalno jeo giros al me Ella iz Ruzveltove ponovo navukla.

 

edit: moguce da je Alex presao u Beogradsku

http://www.inforsportal.com/brza-hrana-fast-food/alex-giros

 

edit 2: ove ja pamtim

http://www.donesi.com/beograd/lat/bigdurum-dostava-1104.php

 

edit 3: u Beogradskoj je onaj burger giros. Ono mi se ich nije svidelo.

Edited by katamaran
Link to comment

 

 

Ime mi nije poznato al je bio neki lokal kratko tu malo pre coska. Ako me secanje dobro sluzi odmah do Office 1

 

 

 

Ovaj je bio baš na ćošku, ulazilo se niz par stepenika iz Aberdareve.

Ma, tu ih se izmenjalo milion, kao da je neko bacio kletvu.

Link to comment

ja sam nasao ovo, ne znam da li je tu samo registrovana firma ili je tu i prodaja....

 

http://search.bisnode.rs/rs/1042496/danica-milovanovic-pr-pasta-fresca-casereccio/?l=en-US 

Najverovatnije su tu. Svojevremeno sam natrcao na youtube klip nekog strendzera sto je posetio BG i covek nahvali neki pasta bar na tom potezu za sve pare. I tad mi  bilo cudno sto bas nikad nisam cuo za njih

 

edit: 21:10

 

edit 2: nije to, ovo je neka pasta bella

 

Ovaj je bio baš na ćošku, ulazilo se niz par stepenika iz Aberdareve.

Ma, tu ih se izmenjalo milion, kao da je neko bacio kletvu.

Ko na Prilog krene iz mesta je najebo :) Al Durum je bas mogao da postedi  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sinoc porucio neke sendvice iz novog restorana na Donesi koji mi je na manje od kilometra. Ocekivano vreme dostave -90 minuta  :ohmy:

 

posle 90 minuta zove me dostavljac i izvinjava se sto nece stici. Sendvici na kraju stizu posle nekih 2 sata od porucivanja.

 

Jutros pogledam taj restoran na donesi - nema onlajn porucivanje   :isuse:

 

Kolko vidim probali su da izadju na donesi sa nedovoljno osoblja (sinoc izgleda radila jedna devojka u lokalu i jedan dostavljac) pa digli ruke kad su videli da ne mogu da postignu. Ako vec nestanu sa donesi nadam se da ce nastaviti da funkcionisu kao lokalni fast fud jer su stvarno zanimljivi sendvici.

 

Ne napisah koji je restoran - Marlenka na Gundulicevom vencu

Link to comment

Na zatvorenim vratima Fabrike sendvica u Beogradskoj stoji da se sele preko puta u broj 51 i da ce tamo poceti sa radom 12/08 (??). Rekao bih da ce uci u Peng King koji je istapetiran pak papirom.

Link to comment

Zanimljiv je koncept u Peng Kingu bio neko vreme (ne znam je li tako i dalje). Prevodi uopste ne odgovaraju nazivima na srpskom jeziku. Pa tako ispadne, lupam, teletina u secuan sosu - Chicken with cashew nuts and vegetables. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...