Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Falafel cose je odlicno mesto za sve koji zive u blokovima i Bezaniji i ne propustam da procaskam svaki put sa gazdom Jordancem, to je poseban ugodjaj. Najcesce potrosim 170 din za sendvic od tri falafela i mnogo priloga gde za svaki gazda upozori koliko je ljut/kiseo/jak jer mu je bitno da bude po tvom ukusu. Mislim, to je verovatno zbog viska vremena i manjka klijentele jer tamo nikada nisam zatekao nekog ko bi stajao pred pultom pre mene, ali je meni sve to super i jako mi godi sto ga imamo u komsiluku na prilicno dalekoj periferiji, a sto govori i o Beogradu koji raste.

 

Da gazda je vrlo simpa inace je izbeglica iz Palestine koji se iselio u Jordan i odatle stigao ovde. Upravo zato sto su blagi i dosta neutralni jedna organizacija koja radi sa izbeglicama u parku kupuje falafel kod njih i nosi dole, ne izaziva posledice po stomak koje ume da napravi Sauarma (barem meni). I super je prica da se i oni malo pomognu time.

Link to comment

juče bio u Beogradskoj na falafelu

 

ono je onako kako je volim - Šlomijeva škola, a prilozi su najbolji i najbogatiji od svih koji se nude po ostalim falafelarnicama

 

nemojte samo da mi kažete da je i tu gazda neka bitanga, pa da i tamo prestanem da jedem...

Link to comment

Meni je falafel iz Sauarma bara [a i njihova sauarma, pogotovo pileca] najbolji fast food koji sam probao u BG [istina, ima ih gomila koji su preporucivani ovdje koje nisam probao]. Mogao bi 3 put nedeljno da jedem kod njih.

Link to comment

Narucili mi na poslu. Ok je za te pare, neces pasti na dupe. Nekako najvise lici na giros sa big mek sosom.

Probao i ja i otprilike delim utiske.

 

Prva zamerka - vece cene na donesi nego u radnji. Meksicki je tamo 250 a na donesi 350. Bar nisu ko ovi drugi sabani pojacali cene 20% pa dali lazni popust od 15

 

Sto se samog roll-a tice pali su na najglupljem detalju - tortilji. Tortilja uopste nije dovoljno velika pa je ne zamotaju nego samo ovlas preklope. Jedva ga kuci pojedoh a na Adi se ne bih ni usudio da probam.

 

64481.jpg

 

planirao sam da ga podgrejem u mikrotalasnoj al nisam imao zivaca da mi se ne bi skroz razmotao pa sam ga jeo hladnog i mozda mi je zato tortilja bila malo gumena.

 

Ono sto je pozitivno je sto stavljaju puno mesa po sendvicu. Fino sam se najeo od jednog.

 

edit: fotka nije moja nego sa donesi komentara

Edited by katamaran
Link to comment

ako moze sprdnja s zorannhom, moze i s ovim. procenjuje hranu a ne zna sta je pesto sos, mislim, renne, jel mozes da mu kazes nesto, brutalno je iritantan

 

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

Da je glumac mozda bi isao u neku industriju da ima ovako nesto  :naughty:

 

Meni je dobar sto snimi sta me zanima. Ni ne slusam ga sta lupa. Mada me je onomad zeznuo da je crispy cheese dovoljno velik da se covek najede. Kod njega na snimku deluje mnogo vece od onog sto su meni dali. Verovatno ima sitne ruke.

Edited by katamaran
Link to comment

Sta da mu kaze sto mu statistike vec ne govore? Uz hejtovanje i lajkovanje nije dobacio do 1000 ni jednom. Neka se snima ako voli ionako nikoga to ne interesuje.

Link to comment

ako moze sprdnja s zorannhom, moze i s ovim. procenjuje hranu a ne zna sta je pesto sos, mislim, renne, jel mozes da mu kazes nesto, brutalno je iritantan

 

 

Ne vredi, ne sluša taj nikoga osim sebe samoga, umal' se posvađali nismo oko ovih gluposti koje kači.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...