Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

kontam da je u pitanju ovo što kaže johan, cena. jako retko jedem ćevape, jednom u 2 3 meseca i onda mi nije problem potrošiti 600 dindži na porciju sa kajmakom i lukom ali daj da bar valjaju. 

 

ako neko klopa brzu hranu svaki dan jer radi u blizini i mora onda ok, cena je zaista bitna. meni nije.

Link to comment

E, i mene je taj Sis ozbiljno razocarao kad sam ga prvi put jeo. Hajp zesci, ali bice da je hajp sto kad si pijan mozes jesti sve + je okej cena sto kaze kums.

 

Samo u uzem krugu oko Vuka ima 3 bolja.

 

Edited by Milošica
Link to comment

Ма Шиш је некад (пре неких 15ак година рецимо) био добар, вероватно не толико колики је публицитет добио ал је био добар, долазили су људи из свих делова града буквално ту да једу.

 

Временом се драстично погоршао али је име остало (нешто као Локи прича) плус увек приступачна цена и ето шљакају и даље пуном паром.

 

А кад си пијан у три ујутру добар је и сад дај шта даш. :D

Link to comment
24 minutes ago, nautilus said:

kontam da je u pitanju ovo što kaže johan, cena. jako retko jedem ćevape, jednom u 2 3 meseca i onda mi nije problem potrošiti 600 dindži na porciju sa kajmakom i lukom ali daj da bar valjaju. 

 

ako neko klopa brzu hranu svaki dan jer radi u blizini i mora onda ok, cena je zaista bitna. meni nije.

 

ajkde kad neko radi u blizini, nego tamo je red od 20 metara u ponoc jbt

Link to comment
1 hour ago, nautilus said:

Jedini cevapi koje mogu pojesti a da pola sata kasnije nemam osecaj da sam pojeo betonski blok su gore pomenuti Veca u YUBCu i Sarajevski cevap u Bulevaru. Sarajlije sabijaju, sve po PSu, natopljeni somun, pravi kajmak, meso super. 

probaj ciribu (kod parkinga zemunske pijace)

  • +1 1
Link to comment

"Skadarlijske kobasice" mi je najbolji fast food u gradu.

 

 

3 hours ago, nautilus said:

Jedini cevapi koje mogu pojesti a da pola sata kasnije nemam osecaj da sam pojeo betonski blok su gore pomenuti Veca u YUBCu i Sarajevski cevap u Bulevaru. Sarajlije sabijaju, sve po PSu, natopljeni somun, pravi kajmak, meso super. 

 

Gde je tačno taj sarajevski?

  • +1 1
Link to comment

Šiš je bukvalno štamparija novca. Sećam se da sam i u 7-8 ujutru viđao da dođu đubretari. Baš ne pamtim da je ikada bio prazan. Realno sad žive od nostalgije i trajno niske cene. Ali recimo zanimalo bi me da im vidim recept za šiš čisto količinski, a još više mesečni/godišnji promet. 

 

U svakom slučaju u aveniji sam prvo jeo onaj maxi kebab a posle sam se gotovo isključivo prešaltao na drvce. Doduše nije kao da sam često u tom kraju.

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

a još više mesečni/godišnji promet

šiš i ja delimo istu ekspozituru banke, sg sada otp koja je prekoputa. čekajući jednom da mi službenica nešto završi blenuo sam joj po stolu i video priznanicu na kojoj je bio veliki pečat “šiš ćevap dnevni pazar” i rukom unesen datum, neki rendom dan u nedelji tipa utorak/sreda i cifra od preko 400k(evro je bio kao i sad +- 120)

 

znam da mi nije bilo dobro

  • Hvala 2
Link to comment
16 hours ago, ZokiAsov said:

Prednost sisa je bar ranije bila sto uvek ima gotovo, nisi morao da cekas 15ak minuta ko u ostalim fast fudarama

Uvek sise imaju prednost jebiga...:D

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...