Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

11 hours ago, Milošica said:

 Ž Burger ili Submariner, sta da izaberemo izmedju ta dva?

Ž naravno. Submariner ne znam kako uopšte opstaje i to na dve skupe lokacije.

 

Od Ž je bolji Smash kod botaničke bašte i Fat Boy. Stepin ima super lokal ali ono realno nije burger nego maskirana pljeka. 

 

Burger house/bros kako li se već sada zovu su bezobrazno smanjili gramažu mesa verovatno da ne bi dizali već jake cene tako da sam se sa njim pozdravio na duže vreme.

  • +1 2
Link to comment

E bas tako nekako, s obzirom da sam jeo u Smash i Fat Boy, ipak su bolji. Ovde sam uzeo slabo pecen ljuti ciz - 8/10.

 

Burger house mi je stvarno bio odlican ranije, plus je lepo za sesti u onom u Milesevskoj. Nisam znao da su smanjili gramazu u medjuvremenu, dobro je da si rekao to.

 

Da moram birati izmedju Fat Boy i Smash, prvi samo zbog sedenja i lokacije. Inace burgeri su u oba 10/10.

 

Nisam overio Burgos u Nusicevoj, hvale ga.

 

 

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

YUBC, Novi Beograd - Roštilj kod Vece ima dobre ćevape a još bolje roštiljske kobasice.

 

Nalaze se u lokalu pre ili posle picerije Cactus, u zavisnosti sa koje strane prilazite.

Link to comment
  • 2 months later...

Jedini cevapi koje mogu pojesti a da pola sata kasnije nemam osecaj da sam pojeo betonski blok su gore pomenuti Veca u YUBCu i Sarajevski cevap u Bulevaru. Sarajlije sabijaju, sve po PSu, natopljeni somun, pravi kajmak, meso super. 

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

Jedini cevapi koje mogu pojesti a da pola sata kasnije nemam osecaj da sam pojeo betonski blok su gore pomenuti Veca u YUBCu i Sarajevski cevap u Bulevaru. Sarajlije sabijaju, sve po PSu, natopljeni somun, pravi kajmak, meso super. 

 

jel veca bese tamo kod kaktusa, na toj strani? puno puta sam tuda prosao, nikad nisam svratio kod vece. eto mogao bih ako kazete da valja

Link to comment

jeste, to je taj. lik je tamo bar 15 godina i konstantno je isti. meni je bio bolji od drvceta u goce delceva, u stvari od bilo sta sto se prodavalo u goce delceva. 

  • +1 1
Link to comment

meni je drvce djubre, tamo nekad svracam samo zato jer mi je usput. a u poslednja tri meseca bio sam tri puta, i svaki put je cena bila korigovana™.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, nautilus said:

Jedini cevapi koje mogu pojesti a da pola sata kasnije nemam osecaj da sam pojeo betonski blok su gore pomenuti Veca u YUBCu i Sarajevski cevap u Bulevaru. Sarajlije sabijaju, sve po PSu, natopljeni somun, pravi kajmak, meso super. 

I meni je ovaj super.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

meni je drvce djubre, tamo nekad svracam samo zato jer mi je usput. a u poslednja tri meseca bio sam tri puta, i svaki put je cena bila korigovana™.


Тешке речи :angry:

 

Веца је увек била рекао бих на мало скупљој страни па пре може да се пореди са Декијем и сличнима.

 

Дрвце је класичан фаст фуд за нијансу скупље од рецимо Понча буђавог а неупоредиво је квалитетније.

 

Ово за цене је тачно буквално дођеш три пута у месец дана и цена је увек другачија(скупља). Ал јбг то није до њих генерално цене меса сумануто скачу.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

meni je drvce djubre, tamo nekad svracam samo zato jer mi je usput. a u poslednja tri meseca bio sam tri puta, i svaki put je cena bila korigovana™.

 

mešano meso mi užasno smeta i mogu ga jesti na svega par mesta u gradu. a volim ćevape. između drvceta i, šta znam, šiša ili sličnih naduvanih mesta ne vidim razliku. imam osećaj da je to isti onaj otpad koji u maksiju ili mesnicama prodaju kao roštilj meso

Link to comment
Just now, nautilus said:

 

mešano meso mi užasno smeta i mogu ga jesti na svega par mesta u gradu. a volim ćevape. između drvceta i, šta znam, šiša ili sličnih naduvanih mesta ne vidim razliku. imam osećaj da je to isti onaj otpad koji u maksiju ili mesnicama prodaju kao roštilj meso

 

narod koji u redovima od po 20 metara stoji ispred shisha mi je jedna od vecih gradskih misterija.

  • +1 3
Link to comment

Јбг изградили су некакво име, плус држе више него приступачну цену годинама и то очито компензује то што су ђубре већ 10+ година.

 

Шиш и Дрвце поређење је у нивоу поређења паштете и кавијара буквално, оно што Шиш продаје месо није.

Edited by johan nagel
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...